• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Vilniuje – 5 diena

Paskutiniąją kurso dieną vilniečiai atsisveikino su senąja sale – užsiėmimas paskutinį kartą vyko Šviesos pradinėje mokykloje. Organizatorių teigimu, nuo šiol užsiėmimai Vilniuje turėtų vykti Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, esančioje Žirmūnuose – kur ir vyko užsiėmimai visą šią savaitę (išskyrus penktadienį).

Paskaitos metu Mokytojas klausinėjo mokinių, kokias patirtis iš ankstesnių užsiėmimo dienų jie buvo išsirinkę ir užsirašę, komentavo jų suformuluotus įspūdžius ir mintis, vienoms pritardamas, kitas koreguodamas. Kiekvienas, garsiai pasisakęs, gavo iš Mokytojo naudingų patarimų.

 

Po paskaitos, tradiciškai, prasidėjo kamuoliukų praktika. Jos metu dalyviai tęsė ketvirtąją užsiėmimo dieną sustabdytus žaidimus tose pačiose komandose, su tais pačiais taškų skaičiais.

Po praktikos Mokytojas pastebėjo, jog šioje „senojoje“ salėje, kur pastaruosius kelerius metus vyko gausybė užsiėmimų, kamuoliukų praktika (vykusi penktąją užsiėmimo dieną) dalyviams ėjosi pastebimai lengviau nei ankstesnėmis dienomis naujose patalpose. Taigi, Mokytojas pasidalino savo nuostaba ir įžvalgomis, jog net atliekant, atrodytų, nuo patalpos nepriklausančias – kamuoliukų mėtymo ir gaudymo užduotis- reikalaujančias tik nematerialių žmogiškų įgūdžių, materialios sąlygos vis tiek turi didžiulę įtaką žmonėms. Tad po užsiėmimo Mokytojas palinkėjo mokytis koncentruotis ties savo nematerialiais – dvasiniais – įgūdžiais, mokantis juos panaudoti pagal paskirtį nepriklausomai nuo vietos ar aplinkos.

 

Paskutinės dienos užsiėmimas pasibaigė įprastai tik su nedideliu skirtumu, kad sekantis susitikimas vyks vėl kitoje salėje, tik jau Šiauliuose.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda