• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 2 diena

Antroji Proto Plazminių kursų diena prasidėjo klausimais pratęsiančiais vakar pradėtą temą apie protą ir jo veikimą. Atsakydamas, Mokytojas išsamiai pasakojo apie žmogaus proto vystymosi etapus: nuo proto užuomazgų atsiradimo iki sudėtingų struktūrų susiformavimo. Daug kalbėjo apie proto tipus, jų įvairovę, ypatumus, susijungimo galimybes ir užduočių vykdymą.
Kiekvienas žmogus (kiekvienas proto tipas) turi savo būdą suprasti pasaulį: vieni girdi vidinį balsą, kiti mato vaizdinius, treti girdi viduje muziką, dar kitiems mintys dėstosi eilėmis  ir t. t.

Prasidėjus Proto Plazminėms praktikoms daugiausiai emocijų ir aistrų sukėlė pirmoji užduotis, kuri buvo gana sudėtinga – komandos turėjo tilpti mažoje erdvėje, reikėjo judėti vieniems tarp kitų, tuo pačiu analizuoti, planuoti savo veiksmus ir juos laiku ir teisingai atlikti norint pasiekti užsibrėžtą tikslą.
Pabaigoje aptarėme kaip svarbu laikytis universalumo principo formuojant didelę sudėtingą struktūrą, kad  ji turi būti sudaryta iš mažesnių tokio pačio tipo struktūrų.

 

Po trumpo aptarimo pasiruošėme sekančiai užduočiai – susiskirstėm į du ratukus ir mėtėmės iš pradžių dviem, o po to trim kamuoliukais, reikėjo juos vienu metu išmesti, pagauti ir skaičiuoti. Šioje praktikoje buvo akcentuojamas kontaktas su partneriu, nuo kurio labai priklausė sėkmingas kamuoliuko perdavimas draugui. Vėliau iš dviejų ratukų susijungėm į vieną bendrą ratą ir visi kartu stengėmės pasiekti bendrą tikslą, atliekant tą pačią užduotį.

 

Pertraukėlių metu taip pat netrūko emocijų, žaismingos nuotaikos ir juoko :)

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda