• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 3 diena

Nors trečioji kurso diena buvo kitokia nei įprasta, mat šiandien Mokytoją pavadavo Natali, vakaras prasidėjo įprastai, nuo pokalbių bendrame jaukiame ratuke.

 

Pagrindine šio vakaro aptarimų tema tapo klausimas: kodėl lankau Proto Plazminius kursus?
Kad ir kaip atrodytų keistą, atsakymai į šį rimtą klausimą į salę įnešė juoko ir lengvumo :) nes žmonės kalbėjo laisvai, su humoru ir šypsena dalinosi savo naujais pojūčiais patirtais praktikų metu, pasakojo kaip naujai įgytas žinias lengvai pritaiko gyvenime.
Labai vertinga buvo išgirsti pasisakymus tų žmonių, kuriems praktikų pradžioje nelabai sekėsi, tačiau pozityviai vertindami mokymuose gautas pastabas ir pamokas,  šiandien jie gali pasidžiaugti puikiais rezultatais. Kaip pasakė Lauryna: “Viską galime išmokti, tik mokydamiesi iš savo klaidų, vieną dieną mums nesiseka, bet vėliau įdėtas pastangas atperka džiaugsmas, kai įveikiame užduotį.”

Po nuotaikingo pokalbio nekantriai skubėjome pradėti  jau pamėgtas kamuoliukų praktikas. Šiandienos užduotis: susikoncentruoti į aktyvų ir pasyvų muzikos ritmą,  teisingai išmesti baltus ir juodus kamuoliukus pagal atitinkamą ritmą ir tuo pačiu metu nepamiršti skaičiuoti.  Laikrodžiui tiksint paskutinį užsiėmimo pusvalandį, visos komandos  susijungė į vieną ratuką ir stengėsi išlaikyti ore tris kamuoliukus ir juos skaičiuoti. Pradžioje grupei puikiai sekėsi, tačiau palaipsniui koncentracija pradėjo mažėti – matyt darbo savaitės vidurys padarė savo įtaką :)

 

Dar norisi paminėti, kad ši diena išskirtinė ir ypatinga tuo, jog šiandien susituokė du nuostabūs ir talentingi žmonės, kuriuos jungia muzika ir  RJM :)

Didžiausi sveikinimai nuo visos grupės, jaunavedžiams Eglei ir Erikui.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda