• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 2 diena

Antra diena Kaune, šiandien sulaukėm svečių iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Druskininkų…. Ilgai nelaukęs, Mokytojas padalino visus į keturias oktavas ir pradėjo aiškinti žaidimo taisykles, kurių supratimas jau tapo atskira praktika, reikalaujančia dėmesio ir koncentracijos. Taisyklės pagrinde nusakė sėkmės ir klaidų kamuoliukų rinkimo tvarką, bei dalyvių judėjimą tarp skirtingo sudėtingumo užduotis atlikinėjančių oktavų.

Šiandienos vakaro išskirtinumas tame, kad tai priminė seminaro erdvę – daug žmonių, kurių noras mokytis stipresnis už tamsą ir žiemišką kelią, atvyko iš tolimų miestų, kad praleisti vakarą kartu ir tęsti pradėtus darbus. Tad tokiose, visomis prasmėmis margaspalvėse, grupelėse toliau mokėmės, siekėme asmeninių ir bendrų tikslų.

 

Praktika vyko visą vakarą, tęsėm pradėtą darbą ir net nekreipėm dėmesio į “gegutę”. Po praktikos, dalinantis patirtimi, Mokytojas padėkojo už supratimą, pakomentavo kaip toliau tęsti, ką pakoreguoti taisyklėse. Visi išsiskirstėm namo, mintyse jau ruošdamiesi sekančiai dienai.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda