• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 3 diena

Trečią dieną mūsų būtų užtekę net penkioms oktavoms, bet Mokytojas padalino  pagal stichijas į 4 ratelius, paaiškino sėkmių ir nesėkmių skaičiavimo taisyklės ir davė užduotis kiekvienai oktavai.

 

Kalbant apie praktikų dalį, tai susikaupę veidai  patys pasako, kad užduotys reikalavo daug dėmesio ir pastovios koncentracijos, bet reikia pripažinti, kad ne visuomet pavykdavo išlaikyti proto kontrolę ir laikas nuo laiko “pamaitindavo” ir savo emocijas :)

 

Apibendrinant vykusią praktiką galima sakyti, kad jos esmė rasti savo lygį ir jame “uzsifiksuoti”. Iš tiesų, turint pasiruošimo spragų, nėra prasminga stengtis išsilaikyti ne savo lygyje – yla anksčiau ar vėliau išlįs iš maišo. Oktavoms sėkmingai atliekant užduotis, jos sudėtingėjo. Trečioje oktavoje (Merkurijaus lygyje), vėl kaip ir vakar, beveik sustojo žaidėjų kaita.

Per aptarimą bandėme ieškoti sisteminės ar struktūrinės klaidos priežasties. Žmonės dalinosi savo pastebėjimais ir mintimis kas jų manymu kliudo pasiekti darnaus struktūros veikimo . Vėl norisi atkreipti dėmesį į pradinių taisyklių išklausymą ir supratimą.

 

Šiandieną buvo labai daug prigeneruota plazmos, darbas tęsiasi. Visus nespėjusius prisijungti, kviečiame į penkiadienių kulminaciją :)

 

Staraipsnį paruošė RJM Komanda