• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Klaipėdoje – 1 diena

Kuo daugiau žmonių, tuo didesnės erdvės reikia jiems sutalpinti.  Klaipėdiečiai išdrįso patikrinti, ar šis dėsnis veikia į kitą pusę. Ogi, veikia!  Į naują erdvią sporto salę susirinko pastebimai daugiau ir vietinių, ir svečių.

 

 

Klausimą apie Svarstykles, kaip ne keista, uždavė Vandenis. Zodiako ženklas Svarstyklės simbolizuoja informacijos paketus, skirtus pakeisti kažką ateityje. Tai gali būti būsimo “pastato” brėžinys, bendra vizija ar svajonė. Tai oro pilis užduotame erdvėlaikyje.  Šis kanalas veikia panašiai, kaip naujos programinės įrangos paieška mobiliajame telefone.

Įvykių, žmonių, zodiako ženklų  interpretacija priklauso nuo  konkretaus žmogaus pasaulėžiūros. Oktavose ir seminaro darbuose mes galime suteikti elementams  tam tikras reikšmes ir siekti savų tikslų. Jei  to nedarome, galime patys tapti kažkieno struktūrinio žaidimo elementais.  Mūsų teisė rinktis- “plazmintis” ar “struktūrintis”.

 

Praktinėje dalyje mus paskirstė į tris komandas, kur svečiams teko garbė sudaryti savąją. Pabaigoje visi susijungė  į vieną bendrą ratą ir pratęsė žaidimą su baltais-juodais kamuoliukais. Kad suprasti, jog kiaušinis- tai ne ratas, kad teisingai įvertinti atstumą, savo  fizines galimybes ir išgirsti ritmą- reikalingas intelektas. Kad suprasti savo partnerius ar sukurti savo veiksmų planą- reikalingas protas. О kad visas mechanizmas veiktų sklandžiai, reikalingas gebėjimas prisijungti prie kitų žmonių  planų ir veiksmų. Kitaip sakant, reikalingas vanduo- elementas, kuris leidžia ieškoti, užmegzti ir palaikyti ryšius.

 

Laukiame prisijungiančių. Mūsų “akvariume” vietos – apstu :)

 

Primename, kad vykstančius kursus galima stebėti tiesiogiai Instagram tinkle!!!

Tam mobiliame telefone reikia turėti Instagram programėlę ir tapti RJM Instagram (‘rjm_joga’) paskyros sekėju.

Jei iškiltų klausimų dėl Instagaram įdiegimo ar nustatymų – Dovilė (ožiaragis) pasirengusi padėti. El. pašto adresas: dovile.lebedyte@yahoo.com

 

Tekstas / Jelena
Nuotraukos / Laura, Jelena, Irena