• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Klaipėdoje – 5 diena

Penktadienio vakarą pradėjome nuo vakarykštės praktikos aptarimo. Žmonės pasakojo, kur jiems kilo sunkumų, Mokytojas patarinėjo kaip juos įveikti. Pasirodo, svarbu suderinti intelekto matavimo darbo funkciją, t.y. teisingai atmatuoti žodį (skaičių), kurį ruošiamės ištarti. Jei pačiam nesigauna, turime tris pasirinkimus: 1) žiūrėti į faktišką oktavos lyderį; 2) klausytis to, kuriam atiteko kamuoliukas ties dešimtimis (20, 30, 40 ir t.t.);  3) ar daryti taip, kaip tai darė šios akimirkos lyderis, t.y. žmogus, kuris  ištarė skaičių prieš tave.

Aptarinėjome ir kitus iškilusius neaiškumus, Mokytojas aiškino, kad jei oktavoje visi nariai skaičiuoja, tada atsiranda galimybė pereiti į aukštesnį lygį. Ateina meistriškumas, tikslus žinojimas ką ir kaip daryti. Laikas tarsi sustoja, dingsta klaidos, nes tu spėji viską apgalvoti ir apskaičiuoti.

 

Įvertinę praktikų patirtį, pastebėtus sunkumus ir Mokytojo patarimus, toliau treniravomės ir stengėmės padirbėti su savo silpnosiomis pusėmis. Pasidalinę į plazminę ir struktūrinę dalis, galėjome toliau mokytis patys arba padėti kitiems, tiesiog teisingai atlikdami užduotį.

 

Po praktikos pasidalinome įspūdžiais, pakalbėjome apie seminarus, apie tai, jog dabar mums visiems reikėtų pasistengti susivienyti ir suvienyti savo protines pastangas, nes šiuolaikinės technologijos jau tampa pranašesnės  už Homo sapiens’ą, kuris dėl to netenka daug savo funkcijų. O mūsų Proto Plazminiai kursai – tai tiksliai apskaičiuota vitamino dozė, kuri reikalinga ir pakankama protui lavinti.

Klaipėdiečiai jau gavo šio vitamino ir  tapo protingesni ir linksmesni ;)

 

‘Protoplazmovežis’ toliau ‘nusitaikė’  į Kauną, o kartu su juo Klaipėdos organizatorė Renata perduoda kauniečiams skanius ‘protoplazmovitaminus’. Gaudykite!

 

Atsisveikinant su Klaipėda kviečiame pavartyti nuotraukų ALBUMĄ kur sudėjome ryškiausius visos savaitės prisiminimus.

 

Sraipsnį paruošė RJM Komanda