• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sekmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 1 diena

Į prasidedantį penkiadienį Panevėžyje susirinko žmonės, pasiilgę Mokytojo ir vienas kito, pasiilgę žaidimų ir užduočių protui, pasiilgę griausmingo juoko ir rimtų temų apmąstymams… Mokytojo vedamose paskaitose ir praktikose galima rasti viso šito ir dar daug daugiau. Gal todėl ir grįžta seniai matyti, bet ne mažiau mylimi ir pasiilgti, senbuviai?

Pradžioje pasipylė klausimai: kaip suderinti protą ir jausmus? Ar moteris, kuri daug galvoja, planuoja, mąsto, nesielgia priešingai savo prigimčiai? Ar moteris, kuri nenori savo vaiko skiepyti, elgiasi vadovaudamasi savo intuicija? Kai išmoksime mąstyti struktūriškai, kur tai panaudosime savo kasdieniniuose gyvenimuose?

Atsakymai į klausimus išsivystė į nuostabią Mokytojo paskaitą apie skirtumus tarp intuicijos ir instinktų, apie vyrų-moterų mąstymo skirtumus bei žmogaus proto pagrindines tris funkcijas, apie mentalinio pasaulio aštuntaktę struktūrą. Tik mokėdami „gaminti“ mentalinius kristalus (nesvarbu ar jie bus trikampiai, keturkampiai, šešiakampiai ar kitos formos – svarbu, kad galėtume juos dar ir dar kartą lygiai taip pat pakartoti) mes galime iš jų statyti sudėtingas konstrukcijas, galime patys tobulėti.

Pokalbių audio įrašas:

Po paskaitos ėmėmės praktinių užduočių. Smagu stebėti kaip puikiai į mūsų gretas įsilieja visas pulkelis pirmą kartą matomų žmonių, kaip jie savo jausmais, emocijomis, mintimis ir sugebėjimais įneša naujų spalvų mums visiems.

Laukiam visų norinčių ateiti į užsiėmimus ir įsitikinti, kad Panevėžyje šilta, gera, linksma, jauku, malonu ir labai ĮDOMU 🙂.

 

Įspūdžiais pasidalino: Jolita