• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 1 diena

Štai ir į Panevėžį iš Šiaulių atidundėjo ilgai lauktas Protoplazminio Kurso traukinys, o su juo ir būrelis šiauliečių, kurie perdavė panevėžiečiams estafetę ir kartu tęsia praktikas.

Vakaras prasidėjo prisistatymais ir prisiminimais, žmonės mielai pasakojo kada ir kaip atėjo į šią mokyklą ir kaip dabar jaučiasi čia būdami. Šį kartą prie senbuvių prisijungė ir nemažai naujokų, todėl Mokytojas trumpai visiems papasakojo apie žmogaus generuojamas energijų rūšis ir paaiškino, kaip mes, naudodami vitalines, gyvybines energijas, nukreipdami jas teisingais kanalais, padedame savo protams efektyviau dirbti.

Toliau sekė klausimai Mokytojui: Ar protas, mintys gali sukelti ligas? O gal liga tai tik fizinio kūno disharmonija? O kaip elgtis, jei šeimoje auga ypatingas vaikas – autistas? Mokytojo atsakymai tikrai privertė susimąstyti …

Proto Plazminės praktikos prasidėjo nuo susiskirstymo ketvertukais ir užduoties su skaičiais bei dėmesio koncentravimu į rezultatą. Toliau perėjome prie žodžių asociacijų grandinės kūrimo. Vėliau užduotis sunkėjo, įvedus papildomą sąlygą, jog žodžių asociacijos dar turi jungtis per bendrą veiklą.
Kai jau protai gerokai “apšilo” – susijungėme į didesnius ratukus. Žaidimo dalyviai turėjo mėtyti kamuoliukus ir pagal nustatytas taisykles, garsiai sakyti skaičius, aritmetinius veiksmus ir mintyse skaičiuoti.

 

Pirmosios dienos praktikos buvo tikrai gera treniruotė mūsų protams, žmonės buvo pakilios nuotaikos, dalinosi įspūdžiais ir juokavo, kad smegenys tarytum “užvirė ir išsilydė”.

Pasibaigus užsiėmimui, Mokytojo paklausėme: Ką Jūs manote apie pirmąją Panevėžio kurso dieną, jai pasibaigus?

“Pirmas mano įspūdis geras – susirinko entuziastingi žmonės ir dirbo ramiai, be ypatingų emocinių pliūpsnių. Kai suskambėjo “gegutė”, visi nusiminė ir norėjo tęsti. Ėjosi gerai, jausmas toks, kad pritrūko visos valandos :)”, – atsakė Mokytojas.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda