• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 2 diena

Netikėtai Mokytojas penkiadienio dalyvių ėmė klausinėti kur ir ką jie dirba? Juokavome, kad kai kurie iš mūsų tik „užima kėdę“ darbovietėje (o jeigu atsikels nuo kėdės – kažkas ją tuoj pat „užsės“ ), kiti darbe kažką reikšmingo nuveikia per vos 20 procentų savo darbo laiko, o dar kitus jau dabar lengvai gali pakeisti kompiuterio atliekamos funkcijos, bet darbo vieta vis dar išlaikoma tiesiog tradiciškai.

Na, greit tapo aišku, kad Mokytojas ne tik juokauja arba tiesiog smalsauja kurso dalyvių užimtumu, tačiau nukreipia mūsų protus rimtų apmąstymų kryptimi… Kokias dvasines sėklytes susirinkę mes gimstame? Kiek daug mes tų sėklyčių savo gyvenime sudaiginame ar išauginame, o kiek jų paliekame taip ir nepajudinę? Kaip išnaudojame mums duotą laiką? Ar išmokstame ko nors naujo gyvendami? Ir, deja, baigę savo kelionę šioje Žemėje, ar galime pasigirti praturtėjusiu sėklų krepšeliu ir išauginta savo dvasios matrica? Žmonija yra tarytum didžiulė knyga, o atskiras žmogus – raidė toje knygoje. Nuo pačio žmogaus priklauso ar jis raidė, žodis, sakinys, o gal ir visas skyrius toje knygoje…

2020.09.29 – Ar galima atgaivinti minties kristalus (lietuvių kalba):

Po rimtų pokalbių gavome ir rimtas praktines užduotis 😊Buvo ką veikti ir senbuviams ir naujokams, nes praktikos visiškai naujos ir nebandytos! Laukiam prisijungiančių, tai visko nepasakosim, bet išduosiu tik tiek, kad veiksme dalyvauja muzika, vienas kamuoliukas, kėdės, plojimai, trepsėjimai, skaičiai, laisvieji agentai, Mokytojas ir mes 😊Labai įdomu, linksma, o smegenys „verda“ !!!

O pabaigoje mūsų laukė ir bendras prizas – dinaminė meditacija.

 

Įspūdžiais pasidalino: Jolita