• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai


Лев Бехакас
Медитация для похудения
2021.11.27
Lev Bechakas
Gydomoji relaksacija
2021.07.16
Seminaras
Darbas ir savirealizacija

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 3 diena

Trečia Proto Plazminio kurso diena prasidėjo stipriausių vakar dienos įspūdžių aptarimu. Pasisakius vienam iš dalyvių, Mokytojas paprašė jo iš patirtų įspūdžių suformuluoti klausimą. Pasirodė, kad tai nėra taip paprasta ir lengva. Toliau sekė Mokytojo paskaita apie klausimų formulavimo svarbą, jų vaidmenį stiprinant dvynio (analizės) kanalą, užsukant visą proto mechanizmą, nukreipiant protą kryptingai dirbti. Mokytojas pasiūlė visiems suformuluoti po vieną klausimą, jį sau viduje įgarsinti ir iki rytdienos apie tai mąstyti, ieškoti atsakymų. Taigi, turime paruošti namų darbus !

Toliau sekė diskusija apie laimę, padėjusi suprasti kuo skiriasi laimės būsenos skirtingų planetarinių energijų lygmenyse. Ar laimę galima patirti tik Veneros lygmenyje? Kas yra dvasinė laimė? O kai man gera nuotaika, šilta, aplink malonūs žmonės – ar galiu tvirtinti, kad aš dabar laimingas? O jei aš dabar esu veiksme (Marso lygmenyje)? Buvo ne tik įdomu paklausyti, bet kartu ir puiki proga prisiminti astrologijos kursą:)

Plačiau mąstyti paskatino ir klausimas apie energijų mainus Visatoje, bei Mokytojo pasakojimas apie visko Visatoje pradžią, energijų kaitą, apie žmogaus ryšį su gamta bei bendrą visos žmonijos protą, bendrą minčių lauką. Galbūt panevėžiečiai neatsitiktinai prisijungė prie grupėje sklandžiusios minties ir visi atėjo į kursą kaip į seminarą – t.y. su vienodos spalvos maikutėmis pagal zodiako ženklus ! Buvo labai gražu :)

 

Protoplazminės praktikos šiandien buvo dar įdomesnės, reikėjo ne tik proto, bet ir fizinio kūno pastangų. Galime pripažinti, kad nebuvo lengva ir ne viskas pavyko taip kaip buvo sumanyta. Bet juk ne veltui sakoma: kuo sunkiau treniruotėse – tuo lengviau bus varžybose :) tad buvo verta prisiminti Mokytojo patarimą – jei tikslas yra tobulėti, tai gali būti laimingas gavęs progą tai padaryti.

 

Apibendrinimui, panevėžiečių tradicinis klausimas Mokytojui: Kaip Jūs keliais žodžiais apibūdintumėt trečiąją Proto Plazminio kurso dieną Panevėžyje ?
„Šiandien vertingiausia dalis buvo paskaita apie klausimus. Siūlyčiau visiems ją paklausyti ir praktikuoti“, – atsakė Mokytojas.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda