• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 5 diena

Klausimai… klausimai… klausimai… :) Kažkas užduoda klausimą ir paaiškėja, kad tai aktualu dar keliolikai žmonių. Pavyzdžiui – “Kodėl su dviem kamuoliukais man sekasi žaisti, o su trimis jau ne, ar tai iš baimės suklysti?”, “Ar galėsiu įveikti savo proto ribotumą?”, “Kaip elgtis gyvenime, jei tau sako – čia ne tavo lygis?”… Jei nebūtų šių ir daugelio kitų klausimų – neišgirstume Mokytojo išminties ir patarimų, kurių dažnai ne vienam reikia. Tad, turint rūpimą klausimą, verta išdrįsti tai įgarsinti :)

Gavę peno apmąstymams, kibome į konkrečius darbus. Šį kartą patiems buvo leista įvertinti savo galimybes ir pasiskirstyti į lygius. Visi ratukai gavo skirtingas užduotis ir stengėsi jas atlikti be klaidų. Į ratukus prisijungę nauji žmonės rado kur tobulėti, o kam jau viskas puikiai sekėsi – galėjo tiesiog džiaugtis, kad funkcionuoja teisingai ir tuo palaiko harmoniją. Taip pat norisi paminėti, jog šiandien vienai komandai pavyko įveikti sudėtingiausią užduotį ir tai pakartoti keliskart jau be didesnių pastangų. Taigi, kaip Mokytojas ir mėgsta sakyti – “tiesiog darykite ir padarysite”:)

 

Vakarui baigiantis, apibendrindamas visos savaitės kursą, Mokytojas priminė, kad iki kito kurso ar seminaro turėtume toliau mąstyti ir ieškoti atsakymų į dar trečiadienį pačių suformuluotus klausimus, bei uždavė namų darbų – kiekvienam pagal jo šiandienos galimybes, nes – „Jei mokaisi – tobulėji, jei moki mokytis – gyvenimas darosi daug įdomesnis“.

Dėkojam mūsų Mokytojui ir su Meile išlydim Proto Plazminio kurso “traukinį” pajūrio link – į mūsų uostamiestį Klaipėdą. Tai paskutinė stotelė, kurioje baigsis dar spalį prasidėjęs Mokytojo Lev Bechako Proto Plazminių kursų ciklas Lietuvoje. Tad mieli klaipėdiečiai!!! pasitikite atidundantį Proto Plazminio kurso “traukinį”:) kuris atvyksta pas jus jau pirmadienį, o visus kitus miestus kviečiame jungtis ir nepraleisti progos pabūti kartu ir pasidalinti visos kursų kelionės metu sukauptais “lobiais”:)

Užbaigiant Proto Plazminį kursą Panevėžyje, norisi dar kartą peržvelgti patirtus įspūdžius ir sudėti juos į prisiminimų albumą :)

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda