• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 3 diena

Užsiėmimo pradžioje Mokytojas pasakė, kad jam svarbu praktikų “grįžtamasis ryšys”  ir paprašė daugiau papasakoti apie tai kaip mums sekasi atlikti praktikas, kas pavyksta ir su kokiais sunkumais susiduriame. Atsakydamas į klausimus, Mokytojas plačiai pasakojo apie struktūras, kaip jos kuriamos ir kokios reikalingos žmogaus savybės, kad sėkmingai jose dalyvauti.

Pirmosios šio vakaro praktikos buvo skirtos mokytis daryti klaidas:) –  reikėjo sąmoningai padaryti klaidą, numetant kamuoliuką, ir sugebėti, nenutraukiant ritmo skaičiavimo, jį vėl  paimti ir teisingai įvesti į žaidimą.

 

Vėliau poros apsijungė į ketvertukus, kur užduotis reikalavo ne tik laiku ir teisingai išmesti kamuoliuką, bet ir iš anksto praskaičiuoti kam jį perduoti, nes laisvų žaidėjų skaičius buvo ribotas. Tai buvo nauja patirtis ir ne visiems iš karto sekėsi. Pirmoji sėkmingai užduotį atlikusi komanda buvo pakviesta į sceną pademonstruoti teisingą šios praktikos veikimą.

 

Apibendrindamas šią dieną Mokytojas pasidžiaugė, kad daug žmonių padarė didelę pažangą, ne vienas pastebėjo savo silpnas vietas ir išmoko padaryti tai kas iki šiol nepavykdavo.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda