• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 4 ir 5 dienos

Panika – tai žodis, kurio šiomis dienomis nesinori minėti. Deja, nepriklausomai nuo norų, ši būsena aplanko ne vieną iš mūsų. Paskutines porą dienų daug kalbėjomės apie tai iš kur kyla panika ir kaip suvaldyti šį nekviestą svečią. Priežastis glūdi dvipoliariniame procese – žmogaus emocinių būsenų bangavime, kuomet labai stiprios emocijos viršija sąmonės kontroliuojamas ribas. Ta galia, kurią aš sukūriau, yra daug didesnė negu aš.

Gera žinia ta, kad mes turime galimybę valdyti šį sudėtingą procesą. Žmogaus sąmonė ir protas gali kontroliuoti dvipoliarinius procesus. Mokytojas paaiškino šį procesą labai išsamiai – pradedant nuo to, kad mes patys sukuriame tą gaisrą, kurio vėliau jau nebegalim užgesinti, iki konkrečių patarimų kaip tai suvaldyti. Bendrame kurso aptarime, daug kas šias paskaitas paminėjo savo įspūdžių sąraše, tad kviečiame paklausyti šių pokalbių audio įrašų formate:

2020.09.24 – Как преодолеть страх (rusų kalba).

2020.09.24 – Kaip suvaldyti baimes (tęsinys lietuvių kalba).

2020.09.25 – Vystymosi amplitudė.

Kaip ir šie kardinalių pokyčių metai, taip ir šis kursas kitoks – naujos užduotys, naujas žingsnelis per nusistovėjusių taisyklių rėmus. Sąmoningai nutyliu apie pasikeitimus kamuoliukų žaidimuose, kad naujiems dalyviams palikti galimybę sužinoti patiems 🙂.

Kursą Šiauliuose baigėme pakilime – pasak Mokytojo, pavyko pasiekti daugiau negu buvo tikėtasi. Tolimesnė kursų stotelė Panevėžyje, kur jau pirmadienio vakare laukia naujas susitikimas – nauja pažinimo kelionė.

 

Įspūdžiais pasidalino Silvija