• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 5 diena

Penktadienio paskaitų temų spektras buvo gana platus – nuo konkrečios žmogaus situacijos analizės iki filosofinio klausimo apie žmogaus gyvenimo tikslą ir misiją.

Praktiniai užsiėmimai toliau tęsė nuoseklią savaitės darbų seką. Šiandien vėl susiskirstėme į keturias komandas, tik pagal kitą principą – keturi lyderiai galėjo patys surinkt žmones į savo komandas. Turėjome pradinukų grupeles, kur mokytoja Monika padėjo žmonėms sėkmingai auginti bazines savybes. Kitas ratelis buvo skirtas pažengusiems, o patys stipriausi  galėjo toliau auginti meistriškumą sau lygiaverčių partnerių komandose.

 

Susėdus į bendrą aptarimų ratelį,  dalinomės ne tik šios dienos, bet ir visos savaitės įspūdžiais. Apibendrindamas kursą, Mokytojas džiaugėsi, kad praktikos vyksta sėkmingai, energetinis lygis aukštas, pasiruošimas auga, darbai darosi sudėtingesni ir Proto Plazminis kursas kaip sakoma “ant bangos” :) Atsisveikindamas su šiauliečiais, Mokytojas palinkėjo gražaus artėjančio šventinio meto, o visus norinčius toliau mokytis pakvietė tęsti kursą Panevėžyje.

 

O mes, šiauliečiai, dėkojame visiems dalyvavusiems ir kartu kūrusiems bendrą “kamuoliuką”, pripildytą mūsų visų sėkmės ir laimės akimirkomis, kurį su šilčiausiais linkėjimais toliau perduodame Panevėžio komandai :)

Ir dar kelios  prisiminimų akimirkos iš tik ką pasibaigusio Proto Plazminio kurso Šiauliuose.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda