• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.11.26
Vilnius
Strategijų kūrimas kamuoliukų žaidime
2021.11.25
Vilnius
Apie poveikį kitam žmogui
2021.11.24
Vilnius
Taktinis ir strateginis protas

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Vilniuje, 2018.10.17

Proto Plazminis kursas jau įpusėjo. Paskaitos metu užduodami klausimai pratęsė prieš tai buvusių dienų temas – Mokytojas toliau aiškino apie sudėtingą proto mechanizmą ir jo veikimo principus.

Prasidėjus praktikoms, tarytum natūraliai pratęsdami kurso eigą, beveik visi pasiskirstėme į tas pačias komandas. Toliau tęsėme kamuoliukų praktikas, kuriose mokėmės sėkmingai perduoti arba pagauti kamuoliuką, išlaikyti dėmesio koncentraciją ir lavinome gabumą užmegzti kontaktą su kitais žaidimo dalyviais.

 

Labai vertinga praktikos dalis buvo klaidų analizė. Komandos nariai rinkdami raudonus kamuoliukus skaičiavo savo padarytas klaidas. Kas kartą suklydus, žaidimas buvo stabdomas ir analizuojamos priežastys. Tokiu būdu galėjome suprasti kur dažniausiai klystame ir toliau žaidžiant ieškoti būdų kaip tai ištaisyti bei klaidų nekartoti.

 

Užsiėmimo metu “vėžio” ženklo atstovai atliko šiam zodiakui būdingą funkciją – kūrė naujus kontaktus ir  savo dėmesį  skyrė  naujokams :)

 

Šiltų ir malonių bendravimo akimirkų netrūko ir pertraukėlių metu :)

 

Vakaras užsibaigė plazmine praktika, kurios metu bandėme surasti savo vietą salėje, tuo pačiu ir pasaulyje, mokėmės pajusti energijos tėkmę mūsų kūne, suprasti kokie judesiai suteikia kūnui daugiausia komforto ir praktikos gale prisipildėme nauja gyvybine energija.

 

Įspūdžiai iš ankstesnių kurso dienų: