• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Vilniuje, 2018.10.18

Šiandien atvyko naujų žmonių, tad pastebimai prasiplėtė dalyvių ratas tuo primindamas, kad Proto Plazminio kurso savaitė jau eina į pabaigą. Praėjusios kurso dienos buvo intensyvios, pripildytos naujos informacijos ir gausybės įdomių praktikų. Daugelis žmonių dalinosi mokymuose patirtais įspūdžiais ir savo asmeniniais patyrimais. Mokytojas komentavo pasisakymus ir atsakinėjo į užduotus klausimus.

 

Praktikos šiandien prasidėjo kitaip – visi pasidalino į keturias komandas ir salės kampuose susėdo į ratukus. Pirmiausia komandos turėjo pasirinkti savo mažo “pasaulėlio” valdymo sistemą – anarchiją, monarchiją ar demokratiją. Nuo pasirinkto valdymo metodo priklausė, kaip bus balsuojama ir sprendžiama renkant geriausią ir blogiausią grupės žaidėją.

Kiekviena komanda vykdė skirtingas užduotis ir vyko nuolatinė narių kaita grupėse. Daugiausiai klaidų surinkęs žmogus turėjo pereiti į paprastesnę užduotį atliekančią komandą, o geriausiai žaidžiantis keliavo į aukštesnį lygį.

 

Vakaras buvo labai aktyvus – besikeičiančios sąlygos, daug susikaupimo, pastangų, veiksmo, emocijų, diskusijų. Laiko pojūtis tarytum išnyko ir sustabdžius praktiką daugelis dar norėjo ją tęsti. Pačioje pabaigoje gavome naują užduotį – Mokytojas paprašė užfiksuoti poziciją, kurioje sustojome ir toliau negalvoti apie atliktas užduotis, nesistengti savarankiškai treniruotis. Tad vakaras užsibaigė įdomia intriga laukiant praktikos tęsinio rytoj :)

 

Įspūdžiai iš ankstesnių kurso dienų: