• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Vasaros seminaras’20, 1 diena

Po keletą mėnesių trukusių suvaržymų pagaliau vėl atsivėrė durys gyviems susitikimams, o virtualaus ZOOM bendravimo periodas liko įamžintas RJM istorijos knygoje – gražus Tanios iš Izraelio darbas papuošė šio seminaro erdvę, tuo pačiu primindamas, kad nemažai RJM mokinių iš Izraelio negalėjo atvykti. Nors, žiūrint į mozaiką, toks jausmas, kad izraeliečiai  ne tik internetu klauso pokalbio vertimo, bet yra kartu čia – salėje ir dėmesingai stebi viską “nuo sienos”.

 

Išsiilgus gyvo bendravimo, pirmasis nuskambėjęs klausimas taip pat buvo apie gyvybę: Kas yra gyvenimas? – atsakymas buvo gan trumpas: Gyvenimas tai judėjimas – tai kas gali pats judėti, be papildomo išorinių jėgų poveikio, yra gyvas. Ši gyvybės apibrėžimo versija taip ir liko atvira tolimesnėms diskusijoms – kol nebus paneigta arba suformuluota kitaip, nes vakar bandžiusieji paneigti šią teoriją pristigo svarių argumentų.

Kadangi šis seminaras prasidėjo vėliau negu buvo planuota, tai paaiškėjo įdomus faktas –  seminaras prasidėjo per mėnulio delčią. Gal nedaugelis žinojo, kad  dažnai seminaras prasideda per pilnatį – t.y. aktyvioje, į išorę nukreiptoje mėnulio fazėje. Išties įdomi informacija – gal tai leis pažvelgti į savo vidinę, neapšviestą mėnulio pusę? Tema apie Mėnulį (santykių kūrimo, bendravimo energiją) toliau nusirito “iki Saulės” su paaiškinimu, kad dažnai per daug Saulės energijos “išgarina vandenį” ir tai gali trukdyti dirbti komandoje ar kažką daryti kartu su kitais žmonėmis.

Visa kita kaip įprasta seminaro pradžioje – ypatingas pirmojo pasimatymo džiaugsmas, pokalbiai, meditatyvus grįžimas į praeitį, svajotojo žvilgsnis į ateitį ir savęs suvokimas šioje akimirkoje.

 

Pirmosios dienos įspūdžiais pasidalino: Silvija
Nuotraukos: Dovilė ir Silvija