• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Vasaros seminaras’20, 10 diena

Tęsiame protoplazminius žaidimus. Beveik visos oktavos jau įvykdė pradines užduotis ir tapo “piliečiais”. Žaidėjai, kurie įvykdė asmenines užduotis ir nepasirinko likti komandoje – tapo laisvais “emigrantais”. “Piliečiai” toliau gyvena ir vystosi savo “šalyse”, o “emigrantai” lyg laisvieji radikalai – patys gali spręsti kur jiems norisi keliauti. Viskas kaip gyvenime… O ką Jūs pasirinktumėte? Šalies ir visų piliečių, o gal savo gerovę? Koks Jūsų idealas?

Pokalbių temos su Mokytoju tęsiasi apie aukščiausius žmogaus gyvenime dalykus: Dievą, idealus, prasmę… Kodėl vystantis pačiam žmogui, kai plečiasi ir auga jo idealų “altorius”, ten matomų idealų proporcingai nedaugėja? Kokia būsena nusako, kad jauti “Dievo alsavimą” ? Ar iš viso TAI įmanoma nupasakoti žodžiais? Ar įmanoma idealą sau sugalvoti, susapnuoti, nupiešti, perimti? Kur jo ieškoti?
Pasirodo, kad šiuo metu tai tampa didžiule žmonijos problema. Kur ta kelrodė žvaigždė, kur tie idealai, kuriais verta sekti?… gal dabar optimalus kelias lieka nupūsti nuo senų , vaikystės idealų dulkes ir juos “atgaivinti”?… Ar turime laiko apie tai pamąstyti? Seminaras tam puiki vieta ir tinkamas laikas :)

 

Įspūdžiais pasidalino: Jolita
Nuotraukos: Dovilė