• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Vasaros seminaras’20, 13-14 dienos

Banguojančiame seminarinio lauko vandenyne suderinom tarpusavyje savo vibracijas ir tapome viena bendra sistema, tai yra proto plazminėse praktikose visi įvykdė komandiniam darbui keliamas užduotis ir praktika vyksta jau kitame lygyje.

Derinant naujas žaidimo sąlygas, patys dalyviai turėjo nuspręsti ar palikti išskirtinį “arbūzo” kamuoliuką, kuris atitinka kontroliuojančių institucijų vaidmenį realiame pasaulyje. Iš vienos pusės “arbūzas” padeda stebėti ar viskas vyksta teisingai, o iš kitos pusės, apsunkina bendrą darbą, nes užima vietą komandoje, bet nedalyvauja pačiame žaidime. Daugumos pasirinkimas buvo gyventi be “arbūzų”, tad įdomu bus pamatyti kaip mokame tvarkytis patys, be papildomų kontrolierių.

Praktikų aptarimuose įdomaus paaiškinimo sulaukė klausimas apie bandymą ištaisyti kilusią klaidą. Jeigu aš bandau ištaisyti kito klaidą, bet nepavyksta, tai yra mano atsakomybė. Kaip ir gyvenime – bandant padaryti geriau, galima netgi pabloginti situaciją, jeigu nepakanka kompetencijos ir žinojimo.

Analizuojant praktikas, Mokytojas atkreipė dėmesį į svetingumą, draugiškumą, į tai kaip mes komandose priimam naujai ateinančius žmones. Atsiradus naujokui, pirminė reakcija gali būti pasąmoninga – atmetimas to kas nepažįstamas, neįprastas, to kas kitoks. Vertinant racionaliai, pasirodo svetingumas, tai ne altruizmas, o naudingas dalykas pačiai sistemai. Iš aukštesnio lygio nusileidęs žmogus atneša sudėtingesnio pasaulio patirtį, o iš žemesnio lygio pakilęs žaidėjas įneša kilimo, augimo potencijos.

Tarpusavio bendravimo subtilumų mokėmės ir vakaro aikštelių darbuose, kur analizavome ne tik Vandens, bet ir Oro elemento vaidmenį kuriant santykius. Oras labai reikalingas santykių pradžioje, kuomet ypatingai svarbu “neperspausti”, jausti ir neperžengti žmogaus asmeninės erdvės ribų.

Oro ir erdvės saviraiškai netrūksta – seminaras tęsiasi ir dar galima spėti “įšokti” į šią gyvenimo ir gyvybės pripildytą upę. Laukiam visų   kas dar ne su mumis, kviečiam atvykti ir palikti savo įrašą šiame išskirtiniame  2020 metų  Vasaros seminare.

 

Įspūdžiais pasidalino: Silvija