• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Vasaros seminaras’20, 5-7 dienos

Nors seminaro pokalbių temos gan įvairios, laikas nuo laiko vis sugrįžtame prie to paties – prie klausimų apie žmogaus idealus, apie tai kas suteikia prasmės, vilties gyventi. Universaliame visatos modelyje – tai zodiako rato mistinis žuvies  kanalas. Šiandieną Mokytojas dar kartą aiškino apie idealų vaidmenį ir svarbą žmogaus gyvenime.

Na, o pokalbis apie pasirinkimo dilemą platesniu kampu paanalizavo žmogaus pasirinkimo svarbumą ar nesvarbumą ir jo galimybes rinktis.

(Įrašas rusų kalba)

Praktiniuose užsiėmimuose jau atsirado kamuoliukai – vakar padarėme proto plazminių praktikų “apšilimą”. Įdomu tai, kaip pastebėjo Mokytojas, kad po ilgos karantino pauzės, kaip nebūtų keista, beveik nedarome ritmo klaidų. Kodėl taip vyksta kol kas neaišku, tai beliko pajuokauti, kad taip pasireiškia šalutinis karantino poveikis 🙂.

 

Dar vienas teigiamas karantino poveikio rezultatas – tiesioginė video transliacija zoom platformoje, leidžianti žiūrovams būti ne tik pasyviais stebėtojais, bet aktyviai dalyvauti ir užduoti klausimus. Iš tiesų norisi pasidžiaugti šiuolaikinėmis technologijomis, kurių dėka labai norintys, bet negalintys atvykti, nėra palikti “už borto”. Matant kaip sparčiai mokslas keičia mūsų pasaulį, nejučia aplanko mintys, kad gal vis tik verta sąmoningai treniruoti ir lavinti protą, kad spėti su laikmečiu ir nelikti “už borto”.

 

Visiškai naujų dalykų šiame seminare yra ir daugiau, bet kol kas dar renkame medžiagą, stebime kaip nauja veikla pradeda “gyventi” ir plačiau papasakosime kitose seminaro įvykių apžvalgose.

 

Įspūdžiais pasidalino: Silvija
Nuotraukos: Silvija ir Dovilė