• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Vasaros seminaras’20, 8-9 dienos

Penktadienis tapo antrąja “labas rytas” diena šiame seminare – pasibaigė pirmoji seminaro dalis ir prasidėjo naujas etapas. Tai kaip sistemos “restartas”,  po kurio viskas prasideda iš naujo. Pirmąją savaitę dėmesys daugiausia buvo nukreiptas į žmogaus idealų paiešką, o ko ieškosime ir su kuo dirbsime toliau, matysime.

Pirmieji pokyčiai laukė proto plazminėse praktikose – nebetęsėme pradėto darbo ir gavome visai naują užduotį, kurioje persipina asmeninis ir komandinis tikslas. Natūralu, kad tokiame žaidimo modelyje kyla klausimas: o kas yra svarbiau – asmeninis ar komandinis pasiekimas? Aptariant praktiką, įdomu buvo išgirsti labai skirtingus įvairių žmonių pasirinkimus – nuo asmeninio noro kuo greičiau laimėti iki visiško savo tikslo atsisakymo ir susitapatinimo su komanda.

O gal yra kelias darniai vedantis tiek prie asmeninės, tiek ir prie komandinės sėkmės? Toliau tęsiant šią naują praktiką tikriausiai bus galima rasti atsakymus ir sau tinkamus tikslo siekimo būdus.

Iš teorinės dalies norisi išskirti  detalų  visų keturių visatos elementų paaiškinimą ir jų projekciją darbinėje seminaro aikštelėje. Pagrindą sudaro du elementai: žemė ir oras. Žemė reikalinga savęs supratimui, suformavimui, o oras tai pats gyvenimas: aš – toks koks esu, gyvenu tarp kitų – tokių kokie jie yra.

Vandens elementą galima traktuoti kaip žemės pratęsimą, tai ko man asmeniškai trūksta galiu gauti iš kitų žmonių, o ugnis yra labiau kaip oro pagalbininkas – pakeisti, transformuoti tai kas trukdo gyventi. Ir galiausiai penktas elementas – išorinė, nemateriali ir visa jungianti aukštesnė jėga.

Ši teorija padeda suprasti  kaip tinkamai elgtis būnant atitinkamo elemento darbiniame segmente. Žemės kampas yra vieta koncentruotis į save, kažką suprasti, vandens kampe palanku megzti ryšius, ore – laisvai save išreikšti, o į ugnį pasinerti tada kai norisi kažką pakeisti.

Taigi su tokiais pokyčiais, naujom  žiniom ir gilesniu supratimu prasidėjo antroji seminaro dalis.

 

Dar norisi bent trumpai pristatyti visišką seminaro naujieną, tai  “materialiu kūnu” tapusią Giedrės svajonę – lauko kavinę ant ratų. Gyvenimas čia verda, o nuolatinis klientų šurmulys pats byloja apie šio projekto sėkmingą pradžią.

 

 

Įspūdžiais pasidalino: Silvija
Nuotraukos: Dovilė ir Silvija