• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sekmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Žiemos Seminaras – 5 diena, Budraičiai

Mūsų “moksliniai” darbuotojai toliau renka duomenis ir sistemina gautą informaciją, o praėję bandymus ir gavę tyrimų rezultatus “chamiakai” jau laukia išvadų :)
Kamuoliukų praktikoje veiksmas įkarštyje. Naujoji sistema duoda gražių rezultatų – sėkmingai auginame avatarus (žmones pasiekusius meistriškumo viršūnę), atlikinėjame užduotis, o tarp oktavų vyksta apsikeitimas žaidimo dalyviais. Mokytojas pastebėjo, kad nors “vaikų darželis” ir auga, tačiau žymiai lėčiau nei anksčiau.

Gerai, kad mes visi turime galimybę, susirinkę bendrai aikštelių praktikai, uždavinėti bet kokius klausimus Mokytojui. Naujokai nepraleido progos ir klausinėjo apie tai kas jiems aktualu ir įdomu. Kam skirta mūsų bendra aikštelė? Kaip joje elgtis? Ką reiškia “sustatyti” žemę? Mokytojas pasakojo, kad elementarus pasaulio aprašymas yra keturių elementų schema ( žemės, vandens, ugnies bei oro elementai). Toliau sekė trumpas tų elementų apibūdinimas bei patarimai, kaip ekspertams elgtis aikštelių praktikose pereinant iš vieno elemento fazės į kitą. Mokytojas pasakojo ir apie bendroje aikštelėje gaunamų sprendimų įsisąmoninimo svarbą. Gauta informacija buvo tikrai naudinga ne tik naujokams ir tai buvo galima justi bendroje aikštelėje :)

Taigi nebijokime uždavinėti klausimų – kartais atsakymai į juos būna aktualūs daugeliui …

 

Tekstas / Jolita
Nuotraukos / Dovilė, Sandra