• Guru

  Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.10.15
Panevėžys
Apie kamuoliukų žaidimo lygius
2021.10.13
Panevėžys
Vitalinis, mentalinis, dvasinis žaidimas
2021.10.13
Panevėžys
Apie nušvitimą

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens Seminaras – 9 diena, Budraičiai

Paskutinę seminaro dieną vainikavo išskirtinis Vaidutės balsas ir Justo autorinė daina, suteikdami šiai dienai ypatingą reikšmę ir nuotaiką.

 

Toliau, kaip ir iki tol, dalyviai rinkosi į Proto Plazminę praktiką. Tęsėme anksčiau pradėtą kamuoliukų žaidimą – tokia pačia komandų sudėtimi, su tokiomis pačiomis užduotimis. Po praktikos sekė ilgas žaidimo aptarimas, daugelis dalyvių garsiai išsakė savo pastebėjimus ir apmąstymus. Mokytojas komentavo pasisakymus ir užsiėmimo pabaigoje minėjo, jog šią praktiką pratęs Proto Plazminiuose kursuose, kurie netrukus vyks Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje (apie kursų datas žr. čia). Taigi kiekvienas turės galimybę prisijungti ir sudalyvauti.

 

Pabaigoje tradiciškai vyko seminaro įspūdžių aptarimas. Daugelis dalinosi savo nauja patirtimi, supratimais, pasiūlymais. Ne iš vienų lūpų nuskambėjo padėka žmonėms, kurie prisidėjo prie seminarinės erdvės kūrimo.

Tad norime padėkoti dideliam būriui savanorių, kurių dėka turėjome naujai paruoštą ir piešiniais papuoštą salę, kas dieną galėjome treniruoti savo kūną apšildančiose mankštelėse ir jogos asanų praktikose, lavinti savo protą kamuoliukų žaidimuose, buvome visada pamaitinti virtuvėje ir kavinėje, galėjome medituoti bei dalyvauti misterijoje, pailsinti savo kūną profesionalių masažuotojų rankose bei pasimėgauti kvapų terapijos aromatais. Na, o vaikų užimtumo organizatoriai suteikė galimybę ir vaikams, ir tėveliams aktyviau dalyvauti praktikose. Nemažo būrelio dalyvių dėka skambėjo muzika, vyko tiesioginė vaizdo transliacija, kasdien buvo rašomos seminaro kronikos.

Šį kartą spėjome pakalbinti tik keletą žmonių ir paprašyti pasidalinti savo nuomone apie mankštas ir jogos asanų praktikas. Štai keletas atsiliepimų:

 • Visi instruktoriai mankštas veda gerai.
 • Nuoširdžiai dėkoju instruktorei Linutei Logvin. Jos vedami asanų užsiėmimai labai profesionalūs. Nuosekli asanų atlikimo seka, poveikis organizmui, saugi atlikimo technika. Asmeniškai patikslina asanas. Ačiū už nuoširdumą, paprastumą, šiltą bendravimą.
 • Labai patinka mankštelės prieš asanas, kurias veda Margarita, įdomios asanos su Lina, visada laukiu užsiėmimų su Diana, labai gera atlikti asanas su Svajūne.
 • Linutė liūtukė plačiai papasakojo apie sąnarių tempimą, parodė kaip daryti raumenų, sąnarių tempimo pratimus.
 • Patiko Dianos vedamos asanos, nes sužinojau daug įdomių dalykų apie savimasažą, apie kvėpavimą kūno mankštinimo metu.
 • Margaritos mankšta – tai energingi judesiai šokio ritmu, kojų, rankų, liemens tempimas su karate motyvais.
 • Patinka Linos (liūto) asanų užsiėmimai, nes tiksliai ir aiškiai sako ką reikia daryti, kokia asanos paskirtis, visas užsiėmimas detaliai pragalvotas.
 • Diana (žuvis) įneša naujų asanų, kvėpavimo technikų ir pan. Išeini iš užsiėmimo visiškai atsipalaidavęs, ištirpęs.
 • Kristinos (vandenio) mankšta – vedė šauniai, labai švelniai, maloniai. Renatos (avino) – gera su Renata. Ji švelniai, tiksliai parodo asanas. Margaritos (svarstyklių) mankšta labai stipri, bet labai šauni. Dianos (žuvies) asanos dieviškos, malonios, išskirtinės. Labai faina – 10 balų.

Vis dėlto dar daugiau panašių šiltų žodžių liko neišsakytų daugeliui kitų žmonių prisidėjusių prie seminare vykstančių veiklų.

Dėkojame ne tik prisidėjusiems savo darbais, bet ir visiems dalyvavusiems seminare. Visi esate svarbūs tiesiog savo buvimu, savo NORU TOBULĖTI ir visuomet laukiami RJM organizuojamuose renginiuose.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda.