• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Metraštininkams skirtos platformos naudojimosi instrukcija

Sveiki, susipažinkite su instrukcija, kuri padės koordinuoti įrašus, konvertuojamus iš audio į tekstinį formatą.

Šioje platformoje:
a) Visi audio įrašai pasiekiami per nuorodas “IMU Nr…”

b). Visi tekstiniai failai sukeliami per nuorodas “dedu”

1. Šalia kiekvieno įrašo “IMU Nr.” yra skliaustuose pateiktas skaičius, kuris rodo, kiek žmonių šį audio įrašą pasirinko konvertavimui. Rinkitės failus, kurių dar niekas nepasirinkęs arba pasirinkęs mažas žmonių skaičius.

 

2. Prieš spaudžiant pasirinktą failą  BŪTINAI prisiminkite nuorodos numerį, pateiktą šioje erdvėje (“IMU Nr.1, Nr.2 ar Nr.3”), nes jis bus reikalingas grąžinant failą. Tada spauskite ant pasirinkto failo “IMU Nr…”. Nuoroda nukels jus į erdvę, kurioje bus patalpintas konkretus audio įrašas.

3. Paspaudę minėtą aukščiau nuorodą pateksti į Google Drive erdvę, kurioje rasite audio įrašą. Jums reiks užeiti ant failo ir paspausti pelės dešinį klavišą. Iššokiusiame meniu lange pasirinkite “Atsisiųsti” ( “Download”). Parsisiuntę failą į savo kompiuterį, uždarykite Google Drive langą ir jūs vėl atsidursite Metraštininkams skirtoje platformoje.

4.  Dabar BŪTINAI pažymėkite varnele failą, kurį pasirinkote ir patvirtinkite savo pasirinkimą. Tik šis veiksmas padės prižiūrėti visų failų pasiskirstymą konvertavimui.

5. Jeigu Jūsų ekrane iššoka užrašas, kaip žemiau pateiktoje nuotraukoje – reiškia, kad nepažymėjote varnele pasirinkto failo. Pažymėkite ir paspauskite “Patvirtinti”

6. Po to,kai pažymėsite ir patvirtinsite, pateksite į langą kuriame baigiasi failo pasiėmimo konvertavimui procedūra. Jeigu jums norisi grįžti ir pasirinkti dar vieną failą, spauskite “Atgal” ir atlikite viršuje aprašytus veiksmus dar kartą. Jeigu užtenka pasirinkto failo – galite uždaryti svetainę.

7. Norint palikti konvertuotą tekstinį failą, Jūs turite spausti “dedu” esantį PO jūsų prieš tai pasirinktu ir konvertuotu failu. Jeigu atsisiuntėte audio įrašą Nr.10 (pasiimant spaudėte  “IMU Nr.10”) konvertuotą failą grąžinate į “dedu”, esantį APAČIOJE nuorodos “IMU NR.10”

8. Ši nuoroda nuves Jus į Google Drive erdvę. Užėję, paspauskite kairiame viršutiniame kampe esantį mygtuką “NEW” ir pasirinkite ” File upload”. Palikę savo konvertuotą tekstinį failą uždarykite Google Drive langą.

9. Grįžę į metraštininkų platformą. BŪTINAI pažymėkite varnele “dedu” ir paspauskite patvirtinti.

Jūsų darbas labai svarbus Mokyklai ir mes dėkojame, kad vykdote jį savanoriškai, atsakingai ir, žinoma, struktūriškai. AČIŪ.