• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Nepaprasta saga

Gyveno vienas žmogus, ir gyveno jis nelabai gerai, palaidai. Nusprendė jis susiimti, daryti gerus darbus – pradėti gelbėti sielą. Darė tuos gerus darbus, darė, o ypatingo pokyčio savyje į gerąją pusę ir nepastebėjo.

Kartą, jam einant gatve, vienai senutei saga nuo palto nutrūko ir nukrito ant žemės. Žmogus pamatė ir galvoja: „Ką jau ten! Sagų jai dar užteks. Nekelsiu, juk tai menkniekis!” Vis dėlto, dūsaudamas pakėlė sagą, pasivijo senutę, atidavė jai sagą ir pamiršo apie tai.

Vėliau žmogus numirė ir mato – svarstyklės: jam iš kairės – guli blogis, tempia žemyn, o iš dešinės – nieko nėra, tuščia! Ir blogis persveria. „Ech – sako sau žmogus, – ir čia nepasisekė!” Žiūri, Angelai deda sagą… Ir lėkštelė su gerais darbais persvėrė blogus. „Nejaugi viena ši saga visus mano blogus darbus persvėrė? – nustebo žmogus. Kiek gerų darbų aš padariau, o jų nesimato!”

Ir išgirdo, kaip Angelas jam sako: „Dėl to, kad tu didžiavaisi savo gerais darbais, jie ir pranyko! O štai būtent šios sagos, kurią tu pamiršai, užteko, kad nuo pražūties išsigelbėtum!“

Vienuolis Simeon Afonskij. Iš knygos: Apie paprasčiausius dalykus.