• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

RJM mokinių knyga vaikams „Kitoks pasaulis“

Rašytoja Monika Domeikienė ir iliustratorė Lauryna Kvedaraitė išleido knygą vaikams „KITOKS PASAULIS arba mergaitė, kuri buvo laiminga“ – tai jų pirmoji knyga. Knygelė, skirta bendravimui (tarp draugų, tarp tėvų ir vaikų…), jos tikslai yra paprasti, bet labai svarbūs vaikams – suteikti skaitymo malonumą, skatinti jaunąją kartą susimąstyti apie vertybių svarbą gyvenime bei atskleisti paprastus laimės ieškojimo ypatumus.

Pagrindinė knygelės veikėja Aretė jau nuo pirmųjų puslapių sužavi savo vaikišku paprastumu. Jos nekankina sudėtingos problemos, todėl jai svarbu, kad šalia jos esantys žmonės būtų tokie pat laimingi ir patenkinti, kaip ir ji. Mergaitei nesvetima empatija ir noras padėti draugui, todėl mielai pasiūlo liūdnam ir pasimetusiam Hedrikui eiti ieškoti vertybių ir gėrio. O pats geriausias būdas vaikui atrasti save – pasinerti į spalvotą minčių pasaulį.

Knygelėje vaikas  galės pasinerti į spalvotas iliustracijas, o įvairios kūrybinės užduotys mokys vaiką savarankiškumo, padės jam suvokti draugystės svarbą, lavins jo vaizduotę.

Laimė. Kiek reikia, kad būtume laimingi? Ką žino laimingi žmonės, ko nežinome mes? Ar užtenka ugdyti vertybes, kad būtume laimingi ir geri žmonės?

Straipsnis „Šiaulių universiteto absolventė Monika Domeikienė „Tobulėjimui ribų nėra“ (norėdami skaityti, spauskite ant pavadinimo).

Iki pasimatymo ! :) MONIKA ir LAURYNA

Tekstą parengė Monika

DSCF0040