• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Kolkos ragas, birželio 17 diena

Jau kelios dienos kaip svečiuojamės Kolkos rage (latv. Kolkas rags), vienoje iš gražiausių Latvijos pajūrio vietų. Tai šiauriausias Kuršo etnografinio regiono taškas, geografiškai atskiriantis Didžiąją jūrą (Baltijos jūrą) ir Mažąją jūrą (Rygos įlanką).

Palyginus su gyvenimu Berzciems miestelio šalikelėj, čia visiška ramybė ir akimis neaprėpiami, horizonte išnykstantys gamtos peizažai. Esame vos ne vieninteliai šios erdvios poilsio vietos gyventojai, nes dėl karantino dar nėra įprasto užsienio turistų srauto.

 

Šiuo metu esme penki ekipažai ir aštuoni keliautojai: Mokytojas su Laura, Jolka su Viktorija, Edvinas su Saša II ( dar žinomas kaip Aleksandras II ), Deimantė ir Silvija.

 

Pastarąsias dienas orai čia puikūs, tik neužtenka vėjo galios pakelti aitvarus, tad naujų kaituotojų pamokos dažnai baigiasi kostiumų pasimatavimu ir gražia šypsena spalvingos įrangos fone.

 

Kol nėra galimybės kaituoti, aktyvaus gyvenimo mėgėjus nuo dykinėjimo gelbsti kamuoliukai 🙂. Nerūpestingai prasidėjęs pasimėtymas kamuoliu paplūdimyje, keletas taisyklių korekcijų ir vaikiškas “bulvės” žaidimas, nepastebimai virto “traukinuko-kamuoliuko” praktika: atsistoti tiksliai nurodytame taške, mušti kamuolį tik į viršų, pataikyti tik į nubrėžtą zoną… ir visa tai atlikus užleisti vietą sekančiam “vagonėliui” ir spėriai dumti į traukinuko galą. Aktyvus ir smagus žaidimas 🙂.

 

Taigi, šias kelias dienas Kolkoje gyvename kaip kurorte – pajūris lepina visais vasaros malonumais, o Jolka su Viktorija – skaniais valgiais.

 

Kol kas dar nėra planų kada ir kur keliausime toliau. Apie visus pokyčius, naujus įspūdžius ir kelionės įdomybes pasakosime savo reportažuose, kurie šį sezoną taip pat keičia savo formatą – kasdienines kronikas keičia retesni, keleto dienų įvykius apibendrinantys reportažai, o konkrečią mūsų buvimo vietą visuomet rasite svetainės “Kur Mokytojas dabar?” skiltyje.

Linkėjimai iš Kolkos ir Kol-kas!!!

 

Tekstą parengė / Silvija
Nuotraukos / Deimantė ir Silvija