• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Budraičiai, liepos 15 diena

Lietuva, Budraičiai
Keturiasdešimt antra kelionės diena

Vakar paskutinieji keliautojų ekipažai paliko ilgą laiką namus atstojusią pajūrio zoną ir sugrįžo į “žemyną”. Nauja sustojimo vieta: Budraičių kaimas, numatoma veikla: RJM vasaros seminaras, kuris  kasmet “Svajonių Keliais”  sezoną dalina į dvi dalis – iki seminaro ir po seminaro.  Ne paslaptis, kad “Svajonių Keliais” projektas taip pat ir mokykla – gyvenimiškas, praktiškas teorijos taikymas. Tad,  su kokiu patirties “bagažu” keliautojai grįžta į seminarą?

Pirmoji vasaros pusė buvo ypatingai palanki kaitavimo mokslams: ne vienas peržengtas slenkstis, ne viena sėkmės akimirka, ne vienas nepamirštamas išgyvenimas.

Čia viena iš tų įsimintinų gyvenimo dienų, kai pavyko nugalėti savo baimę. Wuju!” – girdinti tokius Dovilės žodžius supranti, kad kaitavimas, tai kur kas daugiau negu laisvalaikis ir sportas – tai  kelias, kur Mokytojas ne vienam padeda prasiskverbti pro baimių džiungles.

 

Kūrybiškumas šiemet labiausiai reiškiasi  per naujas formas – piešimą, tapybą.  Deimantė sėkmingai suderino gyvenimą gamtoje ir  Kristinos “zoom” piešimo pamokas: “Sąmoningai pieštuką paėmiau į rankas tik prieš 3 mėnesius ir pirmuosius kartus piešdama jaučiausi tarsi “kovodama su vėjo malūnais”, t.y. sekėsi iš tiesų ne kaip…Tačiau užteko vidinio pasiryžimo ir Kristinos kantrybės pamokas tęsti ir po kurio laiko kontūrai darėsi vis aiškesni, šešėliai vis tikslesni, o štrichai vis gražesni :) labai labai džiaugiuosi atradusi naują pomėgį ir nepakartojamą meditatyvią būseną, kurioje proceso metu atsiduriu. Galiu pasidžiaugti, kad pasikeitė mano žvilgsnis į išorinį pasaulį, mat piešimas padėjo pamatyti 3D vaizdą, mat iki tol, rodos, pasaulis man buvo plokščias. Taip pat daug labiau pastebiu kasdienybėje aplink mane vyraujančius šešėlius, skirtingas faktūras, ornamentus, spalvas, jų atspalvius bei persidengimus. Tad begalinis dėkui Kristinai už nuoširdų lydėjimą kūrybiniame kelyje, už pamokas, kantrybę ir supratingumą 🤗❤️

 

Viktorijos aliejine technika atliktas darbas keliauja į seminarą ir dedikuotas “oro kampui” – mūsų visų mylimiems Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams ❤️

 

Dar vieno atsiskleidusio talento stulbinantys darbai, tikėkimės, išvys dienos šviesą seminare.

Žinoma, čia paminėta tik dalelė išoriškai matomų kelionės “vaisių”.  Kiekvieno dalyvio asmenines patirtis, detales ir smulkmenas bus galima išgirsti jau greitai, vos už kelių dienų prasidedančiame RJM seminare Budraičiuose, kur dalis keliautojų jau dabar gėrisi saulėlydžiais.

 

Reportažo pabaigoje dar keletas nuotraukų iš paskutiniųjų dienų praleistų Kintuose.

 

Tekstą parengė / Silvija
Nuotraukos / Deimantė, Dovilė, Viktorija, Saša II, Laura,  Reda ir Justas