• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Kintai, liepos 4 diena

Lietuva, Kintai
Trisdešimt pirmoji kelionės diena

Elijas –  jauniausias ir ypatingas mūsų bendruomenės žmogutis, gimęs tais pačiais, 2018 metais, kaip ir “Svajonių Keliais” projektas. Atvykus Elijui, kaip pas močiutę durų staktoje, galime sąlyginai pasimatuoti kiek “paūgėjome” ir mes per tris sezonus. 

 

Panašumų tikrai galima įžvelgti – šiuo metu augame rūpestingos mamytės – Lietuvos saugiame glėbyje ir su vaikišku džiaugsmu “taškomės” gan seklioje, palyginus su didžiuoju vandenynu, Kuršmarių balutėje.

 

Sąlygos čia “augti” labai palankios – vėjas pučia vos ne kas dieną , tad kaituotojai gali mokytis ir treniruotis iki soties, tiek kiek leidžia jėgos.

 

Pastebėti atvejai, kai jau atsijungus fiziniam kūnui,  azarto ir adrenalino perteklius dar kurį laiką reiškiasi “eteriniame” kaituotojo apvalkale. Tad, atvykus  neišsigąskite išvydę keistus judančius siluetus, kurie gali suteikti ypač stiprių pojūčių prietemoje.

 

Pavargsta ne tik kūnai, dėmesio ir priežiūros dažnai reikalauja ir įranga – šiemet jau ne  kartą prireikė didesnio ar mažesnio aitvarų remonto, tad kokybės kontrolė akyliau pradėjo stebėti, kad net patys mažiausi įtrūkimai būtų laiku sutvarkyti.

 

Kalbant apie mūsų sociumo  pasikeitimus – pastarosiomis dienomis fiksuojamas gyventojų pagausėjimas: pagaliau po karantino trukdžių atvyko Justo ir Redos šeimyna, sugrįžo Andrius ir Edvinas su Saša II, tad šiuo metu glaudžiai rikiuojasi septyni nameliai.

 

Turime ir naujokę, kuri nedvejodama atliko prisijungimo prie moteriškosios SK mados ritualą – kas reiškia “sudie miestietiškam pedikiūrui” ir, kaip nebūtų keista, atrodė gan laiminga valgydama pirmąją Svajonių Košę.

 

Na, o vakar maloniai nustebino netikėtas Editos ir Daivos vizitas – važiuodamos iš Palangos, merginos trumpam užsuko arbatėlei.

 

Apie tolimesnius mūsų planus kol kas nėra nei oficialios informacijos, nei nuogirdų – toliau stovyklaujame Kintuose.

 

Tekstą parengė / Silvija
Nuotraukos, video / Silvija ir Deimantė