• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Kintai, liepos 1 diena

Lietuva, Kintai
Dvidešimt aštuntoji kelionės diena

Gan ilgai išlaikiusios savo pozicijas, ramios ir karštos vasariškos dienos, pagaliau užleido “sceną” audringam jūros pasirodymui – gūsingas vėjas, ošiančios medžių viršūnės, kaip magnetas traukiantis jūros bangų šėlsmas … – ir taip kas dieną. Nuo pat sekmadienio Kintuose nepailsdamas pučia taip lauktas Vakaris, kuris leidžia ne tik pradedantiems kaituotojams mokytis, bet ir meistrams tobulinti savo įgūdžius. Net stebint nuo kranto jų išdaigas galima kažkiek pajausti šio sporto azartą.

 

Šį savaitgalį, karavanas grįžo į Lietuvą. Iš Kolkos rago viršūnės iki Kintų pamario miestelio daugiau nei 300 kilometrų – nemažas kelio galas, o tempiant namelį ant ratų kelionė užtrunka gerokai ilgiau negu važiuojant automobiliu, bet, jeigu važiuoti “nespaudžiant”, tuomet pati kelionė teikia daug įspūdžių ir naujų atradimų.

Šį kartą iš Latvijos į Lietuvą keliavome atskirais ekipažais: Jolka pirmoji išskubėjo į Kintus, kad “sušildyti” vietą ir laukti atvykstančių iš Lietuvos kaituotojų. Edvino ir Sašos II-jo ekipažas pasirinko važiuoti į Kintus per Vilnių (iki penktadienio turėtų atriedėti), o Deimantė ir Silvija su svečiais savaitgaliui liko Latvijoje ir grįžo vėliau.

Pakeliui Jolka aplankė Liepojos Karuosto pakrantę, pro kurią jau sunku pravažiuoti abejingai – per daug prisiminimų iš praėjusių “Svajonių Keliais” sezonų siejasi su šia vieta.

 

Tuo tarpu, grįždamos gimtinėn, Deimantė su Silvija nakvynei nusprendė paieškoti naujos, dar nelankytos vietos ir Liepojos pakraštyje aptiko nedidukę, jaukią poilsiavietę, su vaizdinga pakrante, margaspalve augmenija ir netgi uogautojų dar neužmatyta žemuogių pievele.

 

Ši vieta dar įdomi tuo, kad čia tik ką baigtas įgyvendinti pėsčiųjų žygio palei Baltijos pajūrį Europinis projektas (Baltic Coastal Hiking) – tai viena iš žygio trasos sustojimo vietų. Gal vaikščiojantiems keliautojams bus įdomi tokia informacija.

 

Kintuose vėjas pučia ir ketina dar pūsti, tad kol kas neplanuojam judėti, tiesiog smagiai čia gyvenam🙂.

Linkėjimai iš pamario!!!

 

Tekstas ir nuotraukos / Silvija
Video / Jolka