• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.10.06
Šiauliai
Kokie mūsų tikslai kamuoliukų žaidime
2021.10.05
Šiauliai
Spontaniški lyderiai
2021.10.04
Šiauliai
Apie veiksmo vadovą

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Kintai, liepos 10 diena

Lietuva, Kintai
Trisdešimt septinta kelionės diena

Dar kelios dienos praleistos Kintuose: kas įprasto, neįprasto, kas naujo, kokie pastebėjimai ir supratimai?

Įprasta tai, kad 12 valandą garantuotai mūsų laukia Jolkos paruošti pusryčiai, kur prie stalo kas rytą susirenka kaskart besikeičianti kompanija – nuolat kažkas atvažiuoja, kažkas išvyksta. Po bendro rytmetinio pasisėdėjimo retorinis klausimas: kaip praleisti savo dieną, kur gauti įprastų ir neįprastų įspūdžių?

Nauja – sklinda žinia apie mūsų neįprastą projektą! Šį trečiadienį atvyko Lietuvos LNK televizijos žurnalistai pasidomėti kas tai per keliaujanti kompanija ir neįprastas jos gyvenimo būdas – savaitgalį turėtų pasirodyti trumputis reportažas LNK žinių laidoje, kuriuo būtinai pasidalinsime kai tik turėsime reportažo nuorodą.

Apžvelgiant visą laiką praleistą Kintuose, galima pastebėti neįprastai atvirą ir stiprėjančią draugystę su Kintų bendruomene – net sunku patikėti, kiek tokiuose atokiuose miesteliuose įdomybių ir neįprastų žmonių. Lankomės vietinėje bibliotekoje, muziejuose, parodose, gavome kvietimą į mandalų piešimo užsiėmimą, o savaitgalį laukiame kaimynų svečiuose. Ir visa tai tik Kintuose, o kur dar Ventės ragas, Rusnės sala, Dreverna, Uostadvaris, ilgiausias Lietuvoje kabantis tiltas – bet tai jau kita tema – apie klajones po Nemuno deltą plačiau papasakosime kitame reportaže.

Na, o šio reportažo pabaigai kelios įprastos ir neįprastos mūsų būties akimirkos:

 

 

 

Tekstą parengė / Silvija
Nuotraukos / Dovilė, Viktorija, Jolka, Saša II, Silvija, Justas, Reda, Deimantė