• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Kolkos ragas, birželio 20 diena

Šiandien SK 2020 metų kalendoriuje žymime jau 17-ąją kelionės dieną, skaičiuojant nuo tada kai šiemet pajudėjo pirmasis namelis. Sėkmingai įveikęs neprognozuojamus Covid metų išbandymus “Svajonių Keliais” karavanas įgauna pagreitį. Tarytum pačios aplinkybės padeda ir sėkmingais įvykiais grindžia mums kelią: orai nepriekaištingi, gerų žmonių pagalba atsiranda pačiu laiku, atvyksta pirmieji svečiai, startuoja žaidimai, skleidžiasi kūrybiškumas ir netgi jo Didenybė Vėjas, nepaisydamas prognozuotos ramybės, teikiasi lengvai “pakvėpuoti” mūsų pakrantėje, žadindamas kaituotojų azartą.

Taigi, šiek tiek plačiau apie visa tai ir kitus mūsų įspūdžius.

Su žyma NAUJA: ryškus, spalvingo dizaino, naujutėlaitis pliažo tinklinio inventorius ir vaikiškas “bulvės” ratuko žaidimas jau gali pereiti  į kitą lygį.

 

 

Ilgai brandintas kūrybiškumas, kaip viena iš “Svajonių Keliais” idėjų, pagaliau pradeda spalvingai reikštis, o rezultatai stebina net pačius autorius.

 

 

Kita tema – svečiai, šiemet permainos lėmė taip, kad nebeturime laisvo “namelio-viešbutuko”, kuriame pora praėjusių sezonų galėjome patogiai apgyvendinti savo svečius. Bet gyvenimas parodė, kad norintiems atvažiuoti į Svajonių Kelią patogus čiužinys nėra svarbiausia, anaiptol – gamtos romantikos ieškantis Artūras, atvyko rimtai nusiteikęs miegoti po žvaigždėm ir jis nejuokavo – nakvynei išsirinko VIP apartamentus pačiame apžvalgos bokšto viršuje, su nepakartojamu tekančios saulės atvaizdu jūroje…

 

Žinoma, kad nedaugelis gali ryžtis tokiems ekstremaliems potyriams kaip Artūras ir svečių nakvynės klausimas išlieka svarbus, bet po aktyvių paieškų radome sprendimą – Aiva svetingai priima nakvynei savo senelių sodyboje, esančioje visai netoli mūsų stovyklos, kur jau nuo rytojaus ketina apsigyventi Elena su Edita.

 

Gyventojų ir svečių gausėja ir gyvenimas darosi vis įvairesnis, spalvingesnis – prasidėjo žaidimų vakarai, pokalbiai ir romantiški vakaro pasivaikščiojimai.

 

 

Tekstą parengė / Silvija
Nuotraukos / Viktorija, Saša II, Artūras, Silvija