• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Liepoja, rugpjūčio 22 diena

Latvija, Liepoja
Aštuoniasdešimta kelionės diena

Toliau “naršom” Liepojoje ir aplink, panašiai kaip GPS programėlėje tai galima suskirstyti temomis – apgyvendinimas, pažinimas, aktyvi veikla, pramogos ir t.t.

Taigi, šiek tiek plačiau apie “naršymą” ir netgi nardymą – tiesiogine to žodžio prasme.

Rimtai užsiėmėm apgyvendinimu – naujų vietų stovykloms paieška. Pirmosios žvalgybinės ekspedicijos kelias apjuosė didžiulį Liepojos ežerą, kurį lietuvių žvejai apibūdina kaip “lydekų ir lietuvių meka”. Deja, tinkamos vietos apsistoti mūsų karavanui taip ir neaptikome, bet radome Zirgų salos gamtinį pėsčiųjų taką, vertą dėmesio pasivaikščiojimo mėgėjams.

 

Sekančios kelionės maršrutas nusidriekė nuo Liepojos pajūriu į viršų. Dviem automobiliais, dardėdami žvyrkeliais ir keldami dulkių debesis, patikrinom gausybę privažiavimų prie jūros. Šio pasikratymo duobėtais lauko keliukais nauda tame, kad realiai pamatėme kiek mūsų nameliams reikėtų įveikti juos žalojančios žvyrkelio “tarkos”, kad pasiekti pajūrį šiame ruože. Tad, toliau ieškant naujų vietų, pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į atstumą nuo asfaltuoto kelio iki jūros.

 

Pasirodo, judėti galima ne tik paviršiumi – sausumos ar vandens. Kai nėra tinkamo vėjo skrieti per bangas, keliauti galima ir po vandeniu. Filmuoti Edvino bandymai pamatyti pasaulį žuvies akimis.

 

Vėjas Liepoje išties neprognozuojamas, dažnai papučia ir be prognozių, tad kaitavimo mokiniai nuolat seka vėjo “pulsą” ir išnaudoja kiekvieną palankią akimirką.

 

Artėjant savaitgaliui, kaip jau tapo įprasta, atvilnija nauja svečių banga – šį kartą pas mus svečiuojasi Asta su Rolandu, Andriaus ir Natali šeima ir Ramūnas su Edita. Oras vis dar šiltas, tad belieka tik mėgautis vasarišku poilsiu.

 

Nuo pirmadienio prasideda planuota Meistrų stovykla, tad sekantis pasakojimas bus jau iš Mazirbės kurorto.

 

Įspūdžiais pasidalino: Silvija
Video: Edvinas
Nuotraukos: Silvija, Deimantė, Laura, Saša II