• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Liepoja, rugpjūčio 8 diena

Latvija, Liepoja
Šešiasdešimt šešta kelionės diena

Pasibaigus vasaros seminarui, Svajonių Keliais karavanas vėl Kelyje ir antrąjį kelionės rytmetį saulę pasveikinom jau Latvijos pajūryje. Nauja, dar neišbandyta vieta, su vaizdu į jūrą pro namelių langus.

 

Trumpa pastarųjų poros dienų istorija tokia – antrąjį šios vasaros kelionės etapą pradėjome Kintuose, kurie mus pasitiko kardinaliai pasikeitę. Duobėtas žvyruotas keliukas ir dalis parkavimo aikštelės, kurioje dar prieš kelias savaites baloje taškėsi vaikai, pasidengė nauja “Euro projekto” asfalto danga. Nauja, gražu, tvarkinga, o maloniausia tai, kad kintiškiai leido mums naudotis likusia žalia didele aikštelės dalimi ir netgi padarė laikiną įvažiavimą.

 

Vėlų ketvirtadienio vakarą į Kintus atriedėjo keliautojų ekipažai ir naktibaldos svečiai. Iš ryto, suskaičiavus dalyvius, paaiškėjo keliautojų kompanija. Bendrą kelionę pradėti pasiruošę pirmieji nameliai: II (Silvija ir Dangis), III (Edvinas ir Saša), IV (Deimantė ir Akvilė) ir VII-as, Andriaus namelis, kuriame kurį laiką gyvens Ramūnas su Edita. Na, o mūsų nuotaikingi svečiai Erikas su Egle atvyko rimtai pasiruošę tikroms vasariškoms atostogoms.

 

Pirmąją dieną praleidome paprastai – tiesiog buvime kartu, o vakarienei sulaukėme ir Tomo.

 

Kadangi Vėjas vis dar “atostogauja” ir artimiausiu metu neprognozuoja lankytis Kintuose, tai vieningai sutarėme, kad saulėtas vasaros dienas smagiausia būtų leisti prie jūros, tad, dar tos pačios dienos vakare, iškeliavome į Latviją, kur nakvynės vietą pasiekėme jau pasislėpusią romantiškose nakties sutemose.

 

Įspūdžiais pasidalino Silvija