• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Liepoja, rugsėjo 1 diena

Latvija, Liepoja
Devyniasdešimta kelionės diena

Sekmadienį baigėsi “Meistrų stovykla” ir karate sportininkai iškeliavo į Lietuvą, prisiminimui palikdami ne vien tik firmines savo klubo kepuraites. Buvimas šalia jų, suteikė galimybę, tarytum pro nedidelį durų plyšelį, dirstelėti į profesionalų pasaulį, pamatyti kaip dirba pasaulinio lygio meistrai ir augantys žmonės, kurie siekia pačių aukščiausių rezultatų.

 

Matant kaip ruošiasi sportininkai, galima sakyti, kad medaliai taip pat paklūsta bendriems visatos dėsniams – niekas iš niekur neatsiranda ir kiekviena pergalė, kiekvienas naujas pasiekimas, tai pirmiausia suma įdėtų žmogaus resursų – laiko, darbo, atkaklumo. Margarita žavi sugebėjimu įvertinti savo auklėtinių pastangas, motyvuoti ir palaikyti jų kovinę dvasią.

 

Nors stovyklos metu vyko daug naujų dalykų, Svajonių Kelias bendruomenės gyvenimas tekėjo savo įprasta vaga, svečių srautas taip pat nenutrūko. Išvažiavus Eglei su Eriku, laisvame namelyje porai naktų apsistojo pirmą kartą pas mus viešinti Dovilė, kuri savo įspūdžius spėjo “susukti” į filmuką.

 

Savaitgalį svečiavosi Jolita, Asta ir Agnija. Deja, šeštadienį visą diena lijo, tad, iš pasivaikščiojimo audringa Kolkos rago pakrante, mūsų viešnios grįžo žliugsinčiais botais ir šlapiais rūbais, bet, pasak jų žodžių ir spindinčių akių – laimingos ir prisipildžiusios gaivališkos energijos. Išties sunku suprasti tuos žmones – galima tik, atsiremiant į svečių stebėjimų statistiką, teigti, kad nei oras, nei buities komfortas nedaro lemiamos įtakos žmogaus vidinei būsenai.

 

Dabar esame Liepojoje, tik naujoje slaptoje vietelėje – taip pavadinom laukymę, kurią netikėtai aptikome pasislėpusią už medžių, vos už kelių šimtų metrų nuo tos vietos kur visad apsistojame. Atoki erdvė, pridengta lengvai prašviečiama pušų ir krūmokšnių juosta. Pirmasis įspūdis gan geras – kuriamės, gyvenam ir palengva susipažįstam su naujos aplinkos ypatumais.

 

Įspūdžiais pasidalino: Silvija
Video: Dovilė
Nuotraukos: Deimantė, Margarita, Silvija, Saša II