• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 101 diena, Gipka, 20 stotelė

Jau tapo įprasta, kad savaitgaliais sulaukiame svečių, šį kartą pas mus viešėjo Orinta, Rokas ir Rojukas, taip pat Reda su Kajumi. Jie atvežė kukurūzų burbuolių, kurias visi kartu skanavome. Kukurūzai buvo ypač gerai įvertinti Egoro ir Oskaro :)

 

Na, o šeštadienį malonią staigmeną padarė netikėtai atvykęs Robertas. Buvo gaila, jog dar tą pačią dieną jis turėjo išvykti, bet tuo pačiu ir labai miela, kad jis padarė gana didelę apylanką savo įprastos kasdienybės maršrute ir nors trumpam užsuko į “Svajonių kelią” :).

 

Savaitgalio rytai prasidėdavo entuziastingomis žvejybomis. Didžioji dalis stovyklautojų dar su ryto aušra skubėdavo prie Rojos molo žvejoti. O štai Andrius susidraugavo su vietiniu žveju ir vakare išplaukė toli į jūrą užmesti tinklų, o anksti kėlęs plaukė jų susirinkti. Laimikis buvo nemažas, tad žuvis vežė išrūkyti ir viena jų, gana didelė, atiteko Andriui :)

 

Nusprendėme, kad mes visgi esame dideli optimistai, nes vos pūstelėjus vėjui susikrovėme inventorių ir važiavome kaituoti. Atvykus vėjo jau nebebuvo, nors prognozė rodė geras sąlygas gaudyti vėją. Nepasidavėme, nuvykome dar apie 20km ir radome puikų, stiprų vėją. Kol pagrindiniai kaituotojai apsirengė ir sprendė, kokį kaitą pūsti, vėjas ėmė ir pradingo… Jau antrą dieną iš eilės jis mus taip erzina :)

 

Šeštadienio vėlų vakarą iš žvalgybos po Latviją sugrįžo mūsų IV ekipažas ir prie pusryčių stalo pasidalino savo kelionės įspūdžiais. Merginos rado kelias tinkamas aikšteles mūsų tolimesnėm kelionėm bei liko sužavėtos Siguldos miestelio jaukumu, kūrybinių dirbtuvių gausa, kalnuotu regionu ir atsiveriančiomis kalnų uolomis.

 

Jos parvežė ilgai lauktą latvišką žaidimą Novus, kuris po pusryčių buvo surinktas ir iki pat vakarienės vyko tiek komandinės, tiek pavienės varžybos.

 

Būdami kartu su mumis svečiai mėgavosi pilnais baravykų Kuržemės miškais. Rokas pasidalino savo grybų “čipsų” receptu.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: