• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 103 diena, Gipka, 20 stotelė

Taip jau sutapo, kad Naujųjų 5779 metų pagal žydų kalendorių pusryčius ruošė Tania iš Izraelio. Po pusryčių tęsėme Novus (jūreiviško biliardo) varžybas, prie kurių prisijungė grįžę iš Rojos žvejai. Jų laimikis šiandieną taip pat buvo su tam tikra simbolika – 7 kart 7 žuvys.

 

Nuo varžybų stalo visi nuskubėjo į pliažą –  pradėjo pūsti ilgai lauktas vakarų vėjas. Tad jau dvi dienas iš eilės kaituojame. Pirmąją dieną gaudėm vėją šalia mūsų esančiame paplūdimyje, na o šiandien išvykome į Ventspilį. Vieni tobulino įgūdžius ant kranto, kiti nutarė išbandyti vėją jūroje. Neužilgo prie kaituotojų prisijungė Kristaps, kaimyniniame miestelyje gyvenantis, kaituojantis ir buriuojantis latvis. Kartu pasitarę, pažengę kaituotojai nutarė leistis pavėjui iš Gipkos į Kolką – tai apie 20 km jūra. Planas truputuką pasikeitė ir adrenalino mėgėjai išlipo į krantą anksčiau. Tuo tarpu šiandien, dar labiau sustiprėjus vėjui, Mokytojas ir Andrius išbandė kaitavimą audros sąlygomis. Žodžiu, visi turėjo įspūdžių su kaupu.

 

Vaikai šiandien buvo ypatingai laimingi, mat Andrius jiems pagamino lankus :) Lakstydami po stovyklavietę jie džiaugėsi dovana ir mokėsi teisingai bei taikliai šaudyti.

Pasibaigus vakarienei,  Mokytojas ir 12 mokinių pasiliko prie stalo. Uždavinėjome Mokytojui įvairius klausimus ir gavome įdomių bei netikėtų atsakymų. Daugiausia kalbėjomės apie aistras, jų skirtumus bei svarbą mūsų gyvenime, apie proto suvokimo ribas, paralelinius pasaulius, jų buvimą arba nebuvimą bei žydų Naujuosius Metus, jų svarbą. Miegoti nuėjome turėdami apie ką pamąstyti.

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: