• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 103 diena, Liepoja, 13 stotelė

Kartu su gamtos pokyčiais keičiame ir savo gyvenimo ritmą – nuo šiandien persukome mūsų vidinį laikrodį ir viena valanda paankstinome pusryčių ir vakarienės laiką. Dabar rinksimės prie bendro stalo 10 val. ryto ir 18 val. vakare.  O nuo ankstaus ryto atkakliai kapsintis lietus ir drėgnų rudeniškų lapų kvapas leido nuspėti, kad pliažo sezonas taip pat eina į pabaigą.

 

Supratę, kad pliažo malonumų šiandien nebus, po pusryčių dauguma išsiskirstė kas kur, o likę “savo kieme” turėjo progos stebėti III-jo namelio rekonstrukciją. Edvinas su Saša patys pakeitė miegamojo “grindis” taip bandydami išspręsti įsisenijusią, varginančią nelygaus pagrindo problemą. Iš nuogirdų buvo galima suprasti, jog rekonstrukcija tik dalinai pagerino situaciją, nes nelygumų buvo aptikta ir vienoje čiužinio pusėje. Tad toliau iškilo rimta dilema – kas šią naktį miegos ant banguotos čiužinio dalies? Abu vaikinai, kaip sakoma “ne iš kelmo spirti”, tai įdomu, kieno ir kokie argumentai bus svaresni?

 

Dar keletas nuotraukų iš vakar dienos pasakojime paminėto Karuosta kalėjimo-muziejaus – gal iš ties įdomu patirti tą jausmą, kai į pasaulį žiūri pro realią spygliuotą užtvarą… ar tai skiriasi nuo būsenos, kuomet kartais ir be tvoros jautiesi įkalintas?

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Dovilė, Silvija

 

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.