• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 104 diena, Gipka, 20 stotelė

Mūsų naujausias filmukas

Vakar vėlai vakare prie mūsų prisijungė VIII ekipažo narys – Justas.

Šį rytą, pusryčiaujant Justas pasidalino savo kelionės patirtimi Švedijoje, vėliau tai peraugo į įdomią Mokytojo paskaitą apie žmonijos evoliuciją, genų inžineriją apie sociume dominuojančios daugumos santykį su mažuma.

Po pusryčių azartiški žaidėjai vėl stojo prie Novus stalo, o norintys kaituoti išvyko į Kolkos paplūdimį. Vėjas pūtė netgi stipresnis nei vakar – apie 30 mazgų! Tam, kas išdrįso įlipti į jūrą, šis kaitavimas atnešė daug daug adrenalino!!!

Besiruošiančius kaituotojus netikėtai nustebino iš atvažiavusio automobilio išlipusios išradingosios merginos :)

Tuo tarpu II namelio ekipažas po pietų keletui dienų išvyko į Kolkos rago aikštelę pabūti arčiau vėjo ir išmėginti savo jėgas keliaujant dviese. Na, o mūsų stovykloje vakaras baigėsi paskaita apie teigiamos patirties ir neigiamų emocijų įtaką žmogui, jų santykį, apie emocinę švarą ir jos svarbą bendruomenėje, apie vergystę ir laisvę bei šių būsenų skirtumus. Po paskaitos Dovilė dalinasi savo įspūdžiais ir suvokimais:

“Klausiau Mokytojo, kodėl jaučiuosi, kad “Svajonių kelyje” norint pradėti daryti lyg ir įprastus dalykus (pabėgioti, padaryti asanas ar pan.) yra taip sunku, o išsiskalbti kojines per visą dieną atrodo tikras darbas? :) Mokytojo atsakymas lyg atvėrė akis. Daug metų dirbant esi įpratęs daryti tai, ko nenori, nes tarsi kažkas verčia tave stovėdamas su botagu. O čia, “Svajonių kelyje”, niekas neverčia, pati save bandau priversti daryti tai, ko iš tiesų nenoriu. Juk jei norėčiau bėgioti ar atlikti asanas su malonumu tai padaryčiau. :) Supratau, kad išlipus iš sistemos psichikai dar reikia laiko  persitvarkyti. Mokytojo atsakymas įkvėpė pozityvo, nustojau save graužti, kad neprisiverčiu padaryti, ko iš tiesų nenoriu daryti :)”

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: