• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 105 diena, Gipka, 20 stotelė

Šį rytą, sulaukę aistringųjų žvejų, sužaidėm keletą Novus’o partijų ir išlydėjom VIII ekipažą namo laukti Elijaus atėjimo.

 

Pastarosiomis dienomis pagaliau įsivyravo pastovūs vėjai ir pagrindiniu kaituotojų rūpesčiu tapo stebėti vėjo prognozes ir išrinkti tinkamiausią vietą.  Šį kartą  kompanija išvažiavo į Mazirbės pliažą. Nors pūtė gan stiprus pietvakaris,  pradedantieji drąsiai lipo į banguotą jūrą. Daug adrenalino, įspūdžių, džiaugsmo…:)

 

Vakarėjant išskubėjom į stovyklą, kur mūsų laukė staigmena – sugrįžo Lauryna! Šia proga vakarienei prisijungė ir II namelio ekipažas. Po vakarienės Deimantė išvyko Palangon į Agnytės vestuves,  kartu išvežė ir mūsų palinkėjimus  jaunavedžiams laimingo ir pilno įspūdžių šeimyninio gyvenimo :)

Po aktyvios dienos, jaučiasi malonus nuovargis, tad visi anksčiau susiruošė ilsėtis, mat ryt laukia mūsų pietys bei naujas kaitavimo paplūdimys.

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: