• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 105 diena, Liepoja, 13 stotelė

Metų laikų sandūra, tai kaip dviejų lygiaverčių jėgų rungtynės, kur vis keičiasi laimėtojas. Jei vakar ženkliai lyderiavo vasara, tai šiandien, pakilęs gūsingas vėjas, aiškiai pademonstravo koks metų sezonas perima vairą – papūtė taip, kad net nunešė mūsų stogą. Didelės žalos nepadarė, sutvarkėme labai greitai – stogas ir stogai vietoje.

 

Jūra iš ramios miegančios gražuolės virto gyva ir žaisminga – įdomu buvo stebėti kaip antys tiesiog smaginasi nardydamos po bangas, o vanduo, joms pasipurčius, tiesiogine prasme nuteka kaip nuo žąsies.

 

Tuo tarpu kiti, ant tilto polių medituojantys paukščiai, taip ir liko ramūs, nepriklausomi nuo apačioje šėlstančių bangų – taip pat yra ko pasimokyti…

 

Vakare dar labiau sustiprėjęs vėjas, prasidėjęs lietus ir šėlstanti audringa jūra – viskas kartu virto įspūdinga vandens stichija. Vaikščiojant molu pavyko nueiti tik iki pusės, toliau einant į jūrą pūtė taip, kad be akmenų kišenėse pasirodė nesaugu toliau eiti. Teko grįžti nuo pusiaukelės, kas “vietiniams” sukėlė smagaus juoko.

 

Kas “maitinasi” audringos jūros energija, šiandien tikrai galėjo papildyti savo akumuliatorius. Gaila, kad to neina perduoti “online”, gal kelios foto perteiks bent dalelę tos energijos.

 

Straipsnį parengė Silvija

 

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.