• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 106 diena, Gipka, 20 stotelė

Rytas buvo ypatingas  – šiandieną šventėme mūsų mergelės Lauros gimtadienį. Sveikinome netiktai  mes, bet ir vėjas su jūra padovanojo Laurutei nekasdienišką orą, šėlstančias bangas ir kartu su aitvaru skraidino jos gimtadienio norą į padangę.

 

Šiandieną kėlėmės anksčiau, laukė suplanuota kelionė į Ventspilio kaitavimo pliažą. Trimis ekipažais išvažiavome gaudyti vėjo. Prognozė žadėjo palankų 18-20 mazgų pietvakarių vėją, bet nutylėjo apie laukiančius netikėtumus… Ventspilyje, ieškodami naujos vietos kaituoti, patekome į laukinį pliažą, kuriame vienas ekipažas sėdo smėlin iki dugno ir niekaip nenorėjo palikti gražios vietos :) Tik viso kolektyvo bendromis pastangomis pavyko išsikapstyti.

 

Pakeliui į pliažą, prie kaituotojų prisijungė tiesiai į Ventspilį atvykusi Orinta su Rojumi ir iš karto gavo pirmąją Mokytojo kaitavimo pamoką.

 

Šiandieną, tiek platus smėlio paplūdimys, tiek vėjas buvo palankūs mokytis, tad visi norintys pabandyti kaituoti, su instruktorių priežiūra, galėjo pamėginti laikyti aitvarą. Na, o nebe naujokai toliau tobulino įgūdžius ant kranto ir vandenyje. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad lūžtant didelėms bangom, vandenyje buvo nelengva ir jau patyrusiems vėjo gaudytojams.

 

Iš pliažo išsiruošėm gerokai vakarėjant, stovėjimo aikštelėje visus pasitiko Lada su Tania, paruošusios vakarienę. Alkis tikrai yra geriausias prieskonis. Stovyklon grįžom vėlai vakare, visi laimingi, pilni įspūdžių, kuriais dalinomės dar visą kelią iki namų.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: