• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 107 diena, Gipka, 20 stotelė

Mes gimtadienius švenčiame ne po vieną dieną :) mat vakar grįžom jau visiškai sutemus, tad šį rytą dar kartą paminėjom Lauros gimtadienį ir prie pusryčių stalo suvalgėm du didelius tortus.

 

Sekanti šios dienos staigmena, tai netikėtai pasigirdusi tyli gitaros muzika. Mokytojas su Tania skambino švelnią melodiją, kuri taip derėjo su fone ošiančios jūros garsais … buvo labai romantiška akimirka …

 

Na ir pagaliau sulaukę, kol išsilygins vėjas, trys kaituotojų ekipažai vėl išvyko į Ventspilį. Oras buvo labai permainingas, nuo krušos ir audros iki vaivorykštės ir nuostabaus saulėlydžio. Žodžiais sunku apibūdinti ir nusakyti kas tai yra aistra kaitavimui, tad gal fotografijų pagalba pavyks perteikti bent dalelę gamtos stichijos ir jėgos grožio, kas daro žmones tokiais laimingais :)

 

Nepabūgęs rudenėjančio oro dar kartą į svečius atvyko Rokas iš Šiaulių. Jis šią dieną praleido žvejodamas su Lada ir Egoru. Vakare žvejai šildėsi prie karštos arbatos puodelių ir entuziastingai pasakojo kaip “Svajonių kelyje” kibo svajonių žuvys :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: