• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 14 diena, Gipka, 3 stotelė

Pratęsiant vakar dienos pasakojimą apie stalo savybę suburti aplink save žmonės, šiandien norisi pridurti, jog virtuvė taipogi ne mažiau svarbi žmonių bendravime. Tikriausiai daugelis pritars, kad tai ypatingą trauką turinti namų erdvė – vieta kur dažniausiai susirenka visa šeima, kur daugiausiai kalbamės, kur dalinamės savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Po įžanginės “odės” virtuvei, jau galima pranešti ir apie labai mums svarbų šiandienos įvykį –  pas mus taip pat atsirado VIRTUVĖ!!! Tiksliau erdvė, kurią galima prilyginti virtuvei:) Su Andriaus ir Ženios vyriška pagalba greitai išdygo rimta palapinė, “vulkanai” (galingi dujiniai degikliai) pavirto krosnimis, atsirado patogios darbo vietos. Dabar bus galima gaminti kaip ant tikros viryklės, nesibaiminant, kad vėjo gūsis užgesins ugnį, nugrius sriuba, kad nudegs puodo rankenos ar tavo paties piršteliai :)

 

Įdomu tai, kad dar nespėjus užbaigti virtuvės įrengimo darbų, pas mus jau atvyko svečiai. Netgi, atsitiktinai užklydusi iš Vokietijos keliaujanti dviratininkė, rado šiltą prieglobstį nuo lietaus. Gal tikrai teorija apie ypatingą virtuvės trauką bus teisinga…

 

Išties didelį įspūdį paliko vokietė mergina, kuri jau šešias savaites pati viena keliauja dviračiu per įvairias šalis.

 

“Gamtos inspekcija” taip pat neliko abejinga ir tuoj pat pratestavo naująjį mūsų statinį gūsingu vėju ir lietaus dušu –  yra ką tobulinti.

 

Gyvenimas už virtuvės zonos ribų:

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos /  Jelena, Dovilė, Silvija