• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 28 diena, Hyjuma 4 stotelė

Šiandieną norisi atskleisti jums visą tiesą ir papasakoti, kas iš tikrųjų vyksta mūsų stovykloje.

Visų pirmą, mes čia labai sunkiai fiziškai dirbame, ypač budėtojai. Dima ir Tomas neleis sumeluoti.

 

 

Lada dažnai gamina  žolelių ir žiedų arbatėles, todėl mes nuolat jas geriame.

 

 

Jei galvojate, kad čia belaukdami vėjo kankinasi tik kaituotojai, jūs labai klystat. Šiandien Kerdlos miesto nuotykių parke keli mūsų piliečiai bandė įveikti iššūkių taką. Tinklinio aikštelė liko neišbandyta, nes pritrūko jėgų. Vietinė valdžia visiškai nesirūpina turistų sveikata ir neapmokestina šių pramogų.

 

 

Laurutė su Lauryna, rizikuodamos savo gyvybe, bandė prijaukinti kelis žirgus.

 

 

Dieną naktį esame priversti naudotis  savo intelektu, laikydamiesi taisyklių, skaičiuodami taškus ir sekdami laiką, maža to, turime įjungti ir protą  –  kurti planus bei strategijas.

 

 

 

O baisiausia, kad stovykloje greitai užsikrečiama bet kokia nauja veikla, niekur neįmanoma pasislėpti nuo nuolatinio  mokymosi proceso: dideli ir maži mokina vieni kitus, o neseniai išlipę iš smėlio dėžės, jau laimi prieš suaugusius rimtuose turnyruose.

 

 

O dabar naujausia informacija mūsų skaitytojams. Šiandieną per bendrą susirinkimą buvo patikslintas mūsų keliautojų bendruomenės pavadinimas, nuo šiol  šis projektas vadinasi SVAJONIŲ KELIAIS, juk į svajonę veda daug kelių, o ir svajojame mes dažnai apie skirtingus dalykus. Bet mūsų adresas lieka toks pats- Svajonių kelias, namų numeriai nuo 1 iki 10. Rašykite  :)

Taip pat jau antrą vakarą iš eilės pavyko įrašyti Mokytojo pokalbį su keliautojais. Mums kyla klausimų , Mokytojui ateina atsakymai, kurie gali būti aktualūs plačiai auditorijai. Greitu laiku mūsų puslapyje pasirodys nauja pokalbių su Mokytoju rubrika – “Pokalbiai kelyje”. Iš anksto norime atsiprašyti už  kokybę ir pašalinius garsus, tokius kaip vaikų riksmai, paukščių čiulbėjimas, servetėlių  šlamesys  ir kt., juk bendraujame gamtoje prie bendro stalo, o visa mūsų aparatūra – tai mobilus telefonas.

Jei vakar kalbėjomės apie laisvės sąvoką, tai šiandien daug kalbėta apie dvasinį kelionės tikslą, ezoterinę vėjo prasmę, apie tikrą draugystę, apie lyderį santykiuose ir dar daug ką. Mokiniai eina paskui Mokytoją, o Mokytojas paskui vėją – oro, laisvės, dvasios simbolį. Nereikia kažko atsisakyti, kad eitum šiuo keliu, Mokytojas savo pavyzdžiu ir per mus nori parodyti, kad tai įmanoma- gyventi įdomiai, laisvai ir laimingai, neatsisakant šeimos, darbo ir draugų. Draugystė gimsta tik bendroje veikloje, neužtenka paplepėti ar užjausti. Draugystei sukurti ir palaikyti reikia laiko ir resursų, neįmanoma tai daryti per socialinius tinklus, nes nėra tarpasmeninių santykių.  Bendraujant su tinklais, mes bendraujame su visa žmonija ir su niekuo atskirai. Bet kurioje bendroje veikloje spontaniškai iškyla lyderis, tada kiti turėtų išmokti nekonkuruoti, o palaikyti jį. Sąmoningas pritarimas lyderio sprendimams leidžia visai grupei mąstyti ir darniai veikti kartu bei, savo ruožtu, pasiekti tikslą.

 

 

Tekstas / Jelena
Nuotraukos / Jelena, Lauryna