• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 30 diena, Hyjuma-Kõpu, 5 stotelė

Pirmas rytas Kõpu pusiasalyje – vakar vakare, ramybe dvelkianti jūra, šį rytą pasitiko mus su visai kita nuotaika. Orų prognozės pasitvirtino ir, naktį atslinkusios oro masės, atnešė pažadėtąjį vėją. Pagaliau supratome, ką kaituotojai turi omenyje sakydami “pučia”.

 

Vieta kur apsistojome be galo graži, bet visiškai neapsaugota nuo vėjo. Dar neteko taip gyventi, kada nuo vėjo gūsių juda visas namelis, o darant dureles jas reikia stipriai laikyti. Jausmas kaip būtum bangų siūbuojamame laive, kai aplinkui girdisi tik jūros ir vėjo ošimas.

Diena praleista gamtos stichijų šėlsme buvo pripildyta naujų potyrių ir, žinoma, naujų užduočių – reikėjo rasti būdą, kaip apsaugoti virtuvės zoną, kad vėjas neužpūstų ugnies ir nenupūstų dubenėlių nuo stalo, kaip sušilti pačiam, kai, apsirengus visus turimus šiltus rūbus, vis dar jauti kaip vėjas gaiviai liečia kūną.

 

Kita vertus, šėlstančios, audringos jūros aplinka ir šiek tiek gamtos ekstremumų veikia labai energizuojančiai. Kaituotojai, galima sakyti, šėlo kartu su jūra.

Kelios smagios akimirkos kaip Mokytojas išdykauja su vėju.

 

Apibūdinant trimis žodžiais šią dieną, galima sakyti – ypatinga, ekstremali ir romantiška. Bet vakaro apklausa parodė, kad romantikos galim priimti “dozuotai”, stiprių pojūčių jau užtenka ir dauguma pageidautų persikelti į ramesnę vietelę. Tad rytoj iš ryto vėl iškeliaujam.

Nepriklausomai nuo orų, vėjų, mūsų planų, nuotaikų ar norų saulė kas vakarą leidžiasi pagal tikslų grafiką ir atsisveikindama padovanoja vis kitokią “atvirutę”.

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Tania,  Silvija