• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sekmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 40 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar vakare paskaitų metu daugiausia kalbėjomės apie savanorių, dalyvaujančių mokyklos praktikose, tipus bei universalų pasaulio funkcionavimo modelį, kurį sudaro kardinali (į ateitį orientuota), fiksuota (čia ir dabar) ir mutabili (į praeitį orientuota) dalys. Daugiau galite išgirsti čia:

 

Šiandien mūsų mokyklos mergaitės sugalvojo verslo planą ir ėmėsi jį įgyvendinti: valgykloje kepė keksiukus, o po to juos pardavinėjo. Kaip matyti nuotraukose gamybos procesas nebuvo toks džiugus, kaip pardavimas :)

 

Tuo tarpu energijos kupinas Vitalijus vedė berniukams treniruotę su svarmenimis. Vaikinai buvo labai užsidegę, varžėsi tarpusavyje ir išliejo nemažai prakaito :)

 

Šalia mokyklos įsikūrusiame kemperių miestelyje nuolat vyksta veiksmas. Džiugu, kad čia dažnai susiburia žmonės. Vieni ateina apsižvalgyti, patyrinėti namelių vidų, paklausinėti apie inventorių: dujas, elektrą, vandenį ir pan. Kiti nori tiesiog pabūti, atsigerti kavos, pabendrauti prie bendro stalo.

 

Na o vakare Natali vedė eksperto operatorinę praktiką  – traukinuką, kurios metu dalyvavusieji sustojo vorele, tvirtai apsikabino ir sinchroniškai žengdami išėjo į stadioną. Ši praktika padeda žmonėms išmokti prisiliesti prie žmogaus, atsikratyti kompleksų, išmokti stebėti save ir savo pojūčius, atrasti komfortą procese, kuriame dalyvauja daug žmonių.

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: