• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 41 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar vakare salėje klausėme Mokytojo paskaitą apie naujų dalykų mūsų pasaulyje kūrimą, apie naują sporto šaką “Traukinspirkamuolį” ir apie tai, kur baigiasi vystimasis ir prasideda dvasingumas. Daugiau galite išgirsti čia:

Seminarinė diena buvo neįprasta ir labai įdomi. Kaip daugelis žinote, Guronyse statomas labirintas. Šio labirinto maketas kuriamas ir seminarinėje erdvėje. Artūras subūrė grupelę žmonių ir ruošė labirintą stadione, matavo, kalė kuoliukus, tiesė virveles.

 

Tuo tarpu Lauryna salėje erdvę dalino į dvyliką lygių dalių po 30 laipsnių. Šiam darbui ji pasitelkė laikrodį, virvę, 2 pagalbininkes ir erdvę padalino. Veiksmas perėjo į rimtą praktiką, kuomet Mokytojas pasiūlė Mantui (vėžiui) surinkti visą traukinį pagal zodiako ratą, t.y. po Manto vėžiuko sekė liūtas, po liūto mergelė, po mergelės svarstyklės ir t.t. Kiekvienas žmogus turėjo surasti erdvėje savo skaičių ir atsistoti ten, po to visi judėjo link operatoriaus ir susirinkdavo į traukinį. Tada traukinys judėjo į “aikštelės” centrą ir ten žmonės “išsiskleisdavo”, kaip vėduoklė ir grįždavo prie savo skaičių.  Ši praktika privertė visus dalyvius ir žiūrovus pradėti mąstyti, mat reikėjo suvokti savo poziciją, savo judėjimo trajektoriją, apskaičiuoti judėjimo greitį, palyginti jį su kitų dalyvių greičiu. Nuo viso to priklausė praktikos sėkmė. Atlikdami šiuos pratimus mes visi lavinome savo protą, mokėmės mąstyti ir skaičiuoti.

 

 Tuomet analogišku principu buvo pradėtas formuoti antras traukinys, vedamas Donato (ožiaragio). Šis traukinys pradėjo judėti opozicijoje pirmajam.  Tačiau po kelių bandymų buvo pastebėta, kad įsivėlė klaida ir pačioje pradžioje pirmojo traukinio nariai turėjo suktis ne į kairę, o į dešinę… Mokytojas praktiką sustabdė. Tikimės, jog ją pratęsime šiandien :)

Po pertraukėlės grįžę į salę dalinomės dienos įspūdžiais. Vieni pasakojo apie patirtis traukino praktikoje, kiti apie emocijas, kurios virė stebint futbolo čempionatą. Margarita pasidalino, kad jai buvo emociškai sunku einant traukinyje, norėjo pasiduoti, bet ją palaikė mintis, kad ji atsakinga už žmones einančius jai už nugaros, kad atsiskirdama ji atskirtų ir juos.  Mokytojas pradėjo analizuoti situaciją, surinko analogišką traukinuko sąstatą ir pasiūlė pasivaikščioti mėlyno kilimo ribose. Pamažu buvo sunkinamos vaikščiojimo sąlygos – primėtyta daugybė daiktų ir suformuotas kliūčių ruožas. Salėje skambėjo daug saldaus juoko ir taip bejuokaudami sugalvojome, kad čia vyksta lietuvių išrastos sporto šakos TRAUKINSPIRKAMUOLIO treniruotė. Tuoj atriedėjo keli kamuoliai, buvo suformuoti vartai iš sėdmaičių ir TRAUKINSPIRKAMUOLIO žaidėjai spardė kamuolį. Traukinyje buvo ir viena izraelietė, tad buvo pripažinta, kad varžybos vyko tarptautiniu mastu :)

 

Na o šiandien vyko Deimantės organizuojamas plaukimas katamaranais. Susiformavo gana didelis aktyvaus poilsio mėgėjų būrelis – 15 žmonių. Pasidalinome į du katamaranus ir nuotaikingai dainuodami, klegėdami, diskutuodami bei skanaudami pasigamintus sumuštinius plaukėme Dubysos upe. Gamta buvo nusiteikusi globėjiškai, šildė saulės spinduliai ir karts nuo karto pavėsio suteikdavo atplaukiantys debesys :)

Akimirkos iš kelionės:

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: