• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.11.26
Vilnius
Strategijų kūrimas kamuoliukų žaidime
2021.11.25
Vilnius
Apie poveikį kitam žmogui
2021.11.24
Vilnius
Taktinis ir strateginis protas

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 42 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar salėje tęsėsi labirinto statymo praktika. Mokytojas atėjęs į salę, pirmiausia pats patikrino ar teisingai suklijuoti numeriukai ir įsitikino, kad tarp numeriukų yra tikslūs atstumai. Tuomet smalsaujantys mokiniai ėmė domėtis, kokia būtų statomos jantros schema. Mokytojas pasiėmė blonknotą ir rašiklį į pagalbą ir ėmė piešti traukinių vaikščiojimo trajektorijas. Buvo aptarta labirinto schema, tos schemos simbolika ir prasmė.

 

Abu traukiniai buvo analogiški, kaip vakar. Pirmąjį vedė Mantas (vėžys), vėliau prisijungė Donato (ožiaragio) traukinys. Praktikos metu kiekvienas dalyvis turėjo tiksliai išskaičiuoti savo ėjimo trajektoriją, greitį ir žingsnių skaičių.  Donato traukinio narių Mokytojas klausė: koks yra jų laipsnis, kokia jų padėtis lyginant su vedančiu žmogumi, t.y. Donatu, taip pat kiekvienas turėjo išskaičiuoti savo kraštinės ilgį, greičio koeficientą.  Ši praktika pažadino visų salėje buvusių žmonių protus.

Džiugu, jog praktika pavyko ir buvo nupiešta daoistinė “In ir Jan” jantra, kurios pagrindinė funkcija viską aplinkui neutralizuoti bei harmonizuoti.

 

Šiandien buvo pirmoji pradedančių tinklininkų treniruotė. Ją vedė mūsų žavioji Margarita, įgijusi daugybę patirties iš savo trenerio, tinklinio veterano Vasilijaus! Susirinkusieji  treniruotės pradžioje gerai apšilo, o po to ėmė mokytis tinklinio pradmenų: teisingos rankų padėties, teisingo judėjimo, kamuolio priėmimo.  Salėje tvyrojo reikli atmosfera, tačiau linksma nuotaika dalyvių neapleido:)

 

Taip pat salėje tradiciškai atlikome asanas, kurias vedė Renata. Po pratimų, meditacijų ir atsipalaidavimo praktikos, prisipildėme jėgų visai ateinančiai dienai :)

 

Tuo tarpu vaikų kambaryje vyko Dovilės organizuotas vaikų proto mūšis. Suskirstyti į mišrias komandas vaikai suko galvas atsakinėdami į klausimus, mokinosi bendradarbiauti, priimti komandinius sprendimus. Rezultatai tarp komandų buvo labai panašūs, skyrėsi po 1-2 taškus, todėl iniciatyviausi vaikai inirtingai pertikrino atsakymus, bandydami išsiderėti sau papildomų taškų :) Na o po žaidimo užduočių, visų laukė simboliškas prizas – ledai !

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: